Корзина
5 отзывов
Контакты
Газоблок Стоунлайт Бровары
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380964883838Алена
+380931033838Алена
+380665233838мененжер Алена
+380442330189бухгалтерия
Алена
УкраинаКиевул. Кемеровская 6, 4 этаж, оф. 410
Карта

Новий  газоблок GazBet 

Новий  газоблок GazBet 

Новий  газоблок GazBet 

 

  Газоблок GazBet дозволяє отримати якісну і міцну будівлю при мінімальних витратах. Вартість будматеріалів істотно нижче ціни на цеглу або брус, при цьому будівлі з газобетону GazBet мають оптимальні технічні характеристики.

  Будівництво з газобетону GazBet  популярно, тому що цей матеріал:

  Легкий. Завдяки своєму мінімальній вазі не вимагає зведення складного фундаменту.

  Екологічно чистий. Ми використовуємо тільки сертифіковані будівельні матеріали, основою для виробництва яких служить кварцовий пісок.

  Утримує тепло. При товщині стін в 300 міліметрів будівлі з газобетону не вимагають додаткового утеплення;

  Легко обробляється. Газобетон  GazBet можна розпиляти прямо на будівельному майданчику, що дозволяє реалізовувати нестандартні проекти.

  Хто має точну геометрію. Газобетонні блоки GazBet  відрізняються мінімальними відхиленнями в розмірах, тому можна заощадити на штукатурці, обробці, мінімізувати «містки холоду».

  Пористий. Завдяки такій структурі, в будівлях з нього влітку прохолодно, взимку тепло. У приміщеннях підтримується оптимальний мікроклімат за рахунок «дихаючих» стін.

  Будинки з газобетону GazBet  зводяться в середньому за 1-3 місяці.

  Які будинки з газобетону GazBet  можна побудувати?

   Ціни будинків з газобетону GazBet  можна переглянути на відповідній сторінці нашого сайту. Ми пропонуємо більше 50 стандартних різнопланових рішень. Можна легко підібрати підходящий будинок з наступними параметрами:

  від 1 до 4 поверхів;

  від 1 до 12 кімнат;

  від 11 до 679 квадратних метрів площі;

 
  Не знайшли повідного варіанту? Зателефонуйте нам. Фахівці  складуть кошторис нададуть розрахунки. Використовуйте калькулятор для розрахунку вартості будинку, якщо хочете дізнатися приблизну суму прямо зараз.

Другие новости