Корзина
5 отзывов
Газоблок Стоунлайт Бровары
+380964883838
+380931033838
+380665233838

Виставка INTER BUILD EXPO 2018 компанія AEROC проведе семінар «Застосування системи утеплення AEROC Energy в будівництві»

Виставка INTER BUILD EXPO 2018 компанія AEROC проведе семінар «Застосування системи утеплення AEROC Energy в будівництві»

Доброго дня!

 

 

В рамках виставки INTER BUILD EXPO 2018 компанія AEROC проведе семінар «Застосування системи утеплення AEROC Energy в будівництві». Семінар проведе виконавчий директор Всеукраїнської асоціації автоклавного газобетону Сиротін Олег.
Захід проходитиме в конференц залі №3, о 14-00-тій, 22-го березня 2018 року в МВЦ. Реєстрація за посиланням https://goo.gl/forms/futberOFJY5E9LhB2

 

 

Реєстрація дуже бажана.

 

 

 

 

 

 

 

Газобетон, завдяки своїм унікальним теплотехнічним характеристикам, популярний будівельний матеріал на ринку України. В умовах практично постійного подорожчання вартості енергоносіїв, будинки з теплого та легкого газобетону є оптимальним рішенням, тому газобетонні блоки користуються попитом як у приватних забудовників, так і у великих будівельних компаній.
Не менш гостро стоїть питання утеплення існуючого житлового та комерційного фонду. Компанія AEROC - єдиний виробник плит утеплювача з газобетону, що є унікальним продуктом з чудовими теплофізичними показниками та експлуатаційними властивостями. Блоки є абсолютно не горючими, мають тверду та рівну поверхню, зі стабільними розмірами і характеризуються простотою монтажу. Широкий температурний діапазон застосування, високі показники паропроникності, стійкість до агресивних середовищ, ультрафіолетових променів, хороші показники міцності - все це підтверджує доцільність використання AEROC Energy в якості утеплювача.
Докладний анонс продукції, варіанти застосування, технологічні вузли та рішення - на семінарі. Запрошуємо відвідати, послухати, розпитати, роздивитись утеплювач Energy на стенді AEROC.