Кошик
5 відгуків
Газоблок Стоунлайт Бровары
+380964883838
+380931033838
+380665233838

Будувати будинок своїми руками. Підготовка майданчика для будівництва будинку.

Будувати будинок своїми руками. Підготовка майданчика для будівництва будинку.

Підготовка майданчика для будівництва будинку

(Новости > Як побудувати будинок своїми руками)

Перед началом возведения дома любой затройщик так или иначе определяет, каким будут нешний облик сооружения и параметры его конструкции. Конечно, найболее рационально выбирать простую конфигурацию дома, поскольку слишком сложная его форма приводит к увеличению периметра и площади наружных стен, через которые теряется важная составляющая - тепло. К тому же дома сложной конфигурации, как правило, имеют большее количество углов, а на внутренней поверхности наружных стен в углах температура всегда ниже, чем на других участках стены.
І ще одне міркування. Будинки, що мають у плані форму прямоугоника, не рекомендується робити великий протяжонности. Крім збільшення площі зовнішніх стін, через які втрачається тепло, по боках витягнутого будинку при вітрі відбувається більший перепад тиску, що приводить до посиленої інфільтрації холодного повітря через стіни і вікна. При цьому потрібно більш інтенсивне опалення кімнат для підтримання в них температорного комфорту.
Зазвичай індивідуальні будинки проектують разом з терасою, яка истользуется в теплу пору року. З тієї ж теплотехнічної точки зору доцільно розташовувати її вздовж повздовжньої боку будинку. Таке розташування веранди дозволить захистити стіну теплого будинку від вітру.
Не менш важливо має чітке уявлення про те, як розташувати будинок на ділянці, з чого і як будувати з урахуванням власних можливостей. При всьому різноманітті конструкцій будинків і будівельних матеріалів, їм повинні бути притаманні головні якості: довговічність, грунтовність, помірна вартість з урахуванням трудомісткості будівництва.