Кошик
5 відгуків
Газоблок Стоунлайт Бровары
+380964883838
+380931033838
+380665233838

Особливості грунтів при влаштуванні фундаменту

Особливості грунтів при влаштуванні фундаменту

Особливості грунтів при влаштуванні фундаменту

Фундамент для будинку з газоблокам - є запорукою довговічності будови, забезпечує йому стійкість, тобто при його пристрої потрібно використовувати міцні, якісні матеріали. Варто зазначити, що до теплоізоляції фундаменту не існує спеціальних вимог, оскільки під землею температура змінюється несуттєво.

Є дві технології пристрою підошви підстави, які застосовуються на найпершому етапі компанією, якій ви довірили побудувати будинок з цегли або будь-яких інших матеріалів:

природна

штучна.

Перший спосіб передбачає, що підстава закладається без додаткових робіт по зміцненню. А якщо проводилася підсипка піску, то такий тип відноситься до штучного.

Найбільш надійний тип ґрунту - однорідний. Його відрізняє рівномірна облогу, а значити, котедж розташується на підставі стійкіше. Для правильного визначення глибини, на яку закладається фундамент, спочатку визначають рівень ґрунтових вод.

Якщо відмітка на 1,5-2,0 м менше нижньої частини закладання підошви фундаменту, підстава роблять не нижче 50 див. У такому випадку вологість в зоні максимального стискання досягає оптимальних параметрів.

Якщо грунтові води розташовані нижче 1,5 м від рівня землі, то здатність грунту стискатися істотно зменшується.

Величина усадки фундаменту значно зростає, якщо ґрунти насичені водою. У таких випадках підстави закладаються на рівень промерзання. При цьому в різних регіонах цей показник відрізняється.