Кошик
5 відгуків
Газоблок Стоунлайт Бровары
+380964883838
+380931033838
+380665233838

ЯК ПІДІБРАТИ БЛОКИ ФБС ДЛЯ ФУНДАМЕНТУ

ЯК ПІДІБРАТИ БЛОКИ ФБС ДЛЯ ФУНДАМЕНТУ

ЯК ПІДІБРАТИ БЛОКИ ФБС ДЛЯ ФУНДАМЕНТУ

Якщо розібратися, то вийде, що фундамент - будовою «голова». Він - найважливіша несуча конструкція, від якості і надійності якої залежить як довго, і в якому вигляді простоїть будинок. Розрахунок підстави - складна і відповідальна справа. Найменші помилки в проектуванні такої опорної стінки може призвести і до нахилу будівлі (згадайте знамениту башту в пьеза), і навіть до обвалу.

Особливості блоків ФБС

  Проектуючи фундамент, інженер-будівельник повинний врахувати потенційну навантаження, яку надасть на нього вищерозташованих спорудження. Величина сумарного зусилля на підставу залежить від багатьох факторів: висотності будівлі, проекту, матеріалу несучих конструкцій. Крім того, на розрахунок впливають дані геологічних вишукувань, вироблених на будівельному майданчику.

Існують різні види фундаментів. Альо самим універсальним (хоча і не дуже дешевим) був і залишається стрічковий. Він поділяється на монолітний і збірний. Вісь якраз збірний і будують з фундаментних блоків стін, скорочено - блоків ФБС. На відміну від суцільного, монолітного стрічкового фундаменту, готові блоки мають такі переваги:

встановлюються в будь-яку погоду, в тому числі під час дощу і в мороз;

якість контролюється ГОСТ 13015 (на стрічковий монолітний з / б фундамент під приватними будинками стандарт не поширюється зовсім);

монтаж збірного фундаменту з ФБС відбувається значно швидше;

такі блоки універсальні - їх можна встановлювати не тільки для будівництва фундаменту, але і споруджувати з них підвали, льохи, цокольні поверхи і т. д.

Як вибрати блоки ФБС

Ці залізобетонні конструкції поділяють за рядом характеристик: розмірів, міцності на стиск, морозостійкості та ін. Щоб точно знаті, які блоки ФБС потрібно замовити, необхідно все ж розрахувати фундамент. Справа в тому, що дешевше сплатити інженеру-проектувальнику, ніж на вічко купувати блоки ЗБВ. Але перш ніж купувати потрібні марки блоків ФБС, дізнайтеся, наскільки якісну продукцію випускає тій чі інший комбінат ЗБВ. Для цього скористайтеся наступними порадами:

 

А чи є ВТК?

Сьогодні будівельний бізнес відноситься до одних з найбільш рентабельних. Тому в останні роки то тут, то там відкриваються фірми, що займаються виробництвом ЗБВ конструкцій. Та вісь біда - деякі з них, скоріше, кустарщіков, ніж серйозні виробники.

Щоб випустити якісну панель перекриття або блок ФБС, необхідно і вібростіл мати, і пропарюють камеру. Та й цемент з арматурою поважаючий себе виробник купує не за подібною ціною, а у надійного постачальника, причому з перших рук. Тільки за цих умов серйозне підприємство ЗБВ відкриє відділ ВТК, який видасть паспорт на кожну партію продукції. Тому перш ніж здати замовлення блоків ФБС, поцікавтеся у менеджерів, чи є такий серйозний відділ в структурі підприємства?

Точність геометрії блоків ФБС

Цей параметр особливо важливий, якщо фундаментні блоки ФБС використовується для спорудження стін підвального поверху. Від площинності, величини граничних відхилень і перпендикулярності сторін ж / б конструкцій буде завісити, у що обійдеться внутрішня обробка - який шар штукатурки знадобиться.

правильний розмір

Як було написано вище, блоки ФБС повинні відповідати певному Державному Стандарту. Це означає, що довжина, ширина і висота таких конструкцій не може бути довільною. «Під замовлення» серйозні компанії фундаментні блоки не роблять. Якщо забудовник визначив, що в основі його об'єкта будуть встановлені з / б блоки, тоді проект виконується виходячи з їх стандартних розмірів.

Ці конструкції виготовляються в спеціальних формах, розміри яких - стандартні. Тому перш ніж купити ФСБ блоки, дізнайтеся, чи можуть для вас зробити їх за індивідуальними розмірами. І якщо так - шукайте іншого виробника.

А ще простіше, відразу звертайтеся до нас. За 35 років існування на ростовському будівельному ринку ми стали настільки авторитетною компанією, що клієнти давно не цікавляться, як та з чого ми робимо блоки ФБС. Наша репутація - вже сама по собі гарантія випуску якісніх блоків. І якщо вам потрібно купити блоки ФБС, та ще за вигідною вартості, телефонуйте, нам є що запропонувати!