Кошик
5 відгуків
Газоблок Стоунлайт Бровары
+380964883838
+380931033838
+380665233838

Клей для газобетону Газобет, Аерок, Стоунлайт

Клей для газобетону Газобет, Аерок, Стоунлайт

Клей для газобетону Газобет, Аерок, Стоунлайт

У деяких випадках майстри при будівніцтві газобетонними блоками Газобет , намагаючись економіти, продовжують використовувати звичайний піщано-цементний розчин.

Це глибоко помилкова думка, і створює лише видиму ілюзію дешевих. Звичайно, ціни на спеціальні клей для газобетону, вище звичайного розчину в кілька разів.

Але витрата пісочно-цементного розчину на одну умовну одиницю площі кладки в кілька разів перевищує витрату клею, розробленого спеціально для роботи з газобетоном.

Одне з головних переваг газобетонних блоків, це висока теплоізоляція приміщень. Альо, вона досягається не тільки за рахунок низької теплопровідності блоків з газобетону, але також за рахунок невеликих і щільних тисків міжблочних швів. Високе приєднання між окремими блоками досягається при використанні спеціального клеї для газобетону.

А використання піщано-цементного розчину призводить до т. зв. містки холоду, за рахунок більшої ширини міжблокових швів, а також мікро-розривів у готових станах.

У свою чергу підвищений обмін теплом у даних областях, призводить до виникнення ділянок холоду у внутрішній частині стіни, і як слідство, дрімота, утворення конденсату та збільшення втрат тепла.

Також слід врахувати, що звичайні розчини, у відмінності від клеї для газобетону, можуть призвести до нерівностей стін кладки, а також зменшують показники міцності стін на згин і згортання.

Іменно за цими причинами виробники автоклавного газу считают застосування звичайних розчінів, призначених для кладки кераміки, порушення будівельної технології, і настійно рекомендую використовувати спеціальний клей для газобетону Газобет.

Технології кладки газоблоків Газобет з використанням клеї для газобетону, дозволяють створювати міжблочні шві мінімальній товщині, що у свою чергу запобігає появі тріщин і мостів холоду.

Клей для газобетону Газобет виробляється і поставляється в сухому вигляді, в герметичних мішках. Для створення розчину, перед його застосуванням розчиняють у води та змішують до одержання однорідної клейової консистенції.

Під час кладки, не залежно від типу і форми газобетону Газобет, міжблокові шві щільно заправляються клеєм. Аналогічним чином заповнюються вертикальні шви між газоблоки Газобет. Товщина міжблокових швів складає 1-3 мм. При толщині стін з газобетону не менше 300 мм, в середніх кліматичних умовах, для укладання яких використовувався клей для газобетону, у подальшому не потребують додаткового утеплення. Зімой, для запобігання виступу на стінках солі, використовується зимовий клей для газобетону з антиморозними добавками.

Для укладання блоків необхідно використовувати клей для газобетону відповідної консистенції. Ідеальна в'їхав в'язкість клею - вид рівномірного густого сметана.

Клейовий розчин наноситься спеціальним ковзом із загнутим краєм або кареткою, ширина якого відповідає ширині ковдри стінки. Після нанесення, клей для газобетону Газобет вирівнюють шпателем-гребенкою.

Всі роботи з укладання блоків на клей для газобетону Газобет виконуються з точністю дотримання заданих параметрів стін. Після застигання клейового розчину стін з газоблоків розбирати не вийде, її можна буде тільки розбити.

При необхідності Ви завжди можете розрахувати кількість газобетону Газобет, скориставшись онлайн формою розробленої в нашій компанії калькулятором газобетону.

Розрахункові дані калькулятора створені з урахуванням багаторічного досвіду роботи наших спеціалістів з даним матеріалом.