Кошик
5 відгуків
Газоблок Стоунлайт Бровары
+380964883838
+380931033838
+380665233838

Будівництво будинків із цегли в Києві, Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Луцьку, Дніпрі, Харкові

Будівництво будинків із цегли в Києві, Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Луцьку, Дніпрі, Харкові

Будівництво будинків із цегли в Києві, Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Луцьку, Дніпрі, Харкові

Напевно немає жодної людини, яка б не знала, що таке цегла. Використання цього будівельного матеріалу настільки далеко йде в минуле, що не залишається сумнівів - цей штучний камінь перевірений часом.

І дійсно, по всьму світу до сих пір стояти десятки тисяч будинків з цегли, вік яких перевищує сто років, а деякі екземпляри, побудовані кілька століть тому, як і раніше радують своїх мешканців.

На сьогоднішній день будинок з цегли - це ознака надійності й обгрунтованості. Будинок з цегли - це по справжньому родовий маєток, яке можна без сумнівів передавати з покоління в покоління, не побоюючись за його надійність. Так само, будинок цілком побудований з цегли - це ознака достатку, і це не безпідставно.

  Цегла досить важкий будівельний матеріал, а з огляду на, що за будівельними нормами і правилами зовнішня стіна будинку з цегли повинна бути не менше 650мм, загальна маса будинку, з урахуванням внутрішніх несучих стін і залізобетонних плит перекриттів, дуже велика і для того, щоб тримати такі навантаження потрібен дуже ґрунтовний фундамент, яким є фундамент глибокого закладення, додатково виконує функції цокольного поверху.

Але, не дивлячись на те, що на сьогоднішній день існують альтернативні матеріали для будівництва будинку, прихильники будівництва з цегли і раніше залишаються вірними собі і вісь чому:

Як вже йшлося раніше, будинок з цегли надійний і довговічний, як ніякий інший;

Цегла екологічний чистий матеріал. Чи не гниє. Не горить. Не має вологу;

Цегла дуже тепломісткий матеріал. Простіше кажучи, він добре акумулює тепло і утримує його в себе, забезпечуючи взимку тривалий інертне тепло.

Але не варто забувати, що якщо будинок охолоне взимку, домогтися комфортної температури і вологості в ньому в короткий термін не вдасться, в силу того, що стіни так само добре утримують і холод. Тому, влітку в цегляному будинку панує приємна прохолода;

Декоративна цегляна кладка фасаду З точки зору архітектурних можливостей, цегла несе в собі практично невичерпний ресурс для обробки фасадів. За допомогою цегли можна звести будь-які архітектурні форми і рельєфи. На відміну від газобетонних блоків Газобет, цегла виграє у своїх декоративні можливості. Це підтверджується великою кількістю пам'яток архітектури минулих століть, цегляні фасади яких являють собою еталони архітектурно майстерності;

Цегла не тільки надає оригінальний зовнішній вигляд будинку, але і володіє такими важливими якостями як звукоізоляція і стійкість до атмосферних явищ без будь-якої додаткової захисту;

Стіни з цегли мають високі несучими характеристиками, що дозволяє легко використовувати плити перекриттів у будівництві будинків і витримувати навантаження декількох поверхів.

Цегла - це матеріал, будинок з якого стані справжньою фортецею для Вас і Ваших близьких. Починаючи будівництво будинку з цегли необхідно володіти великим досвідом у будівництві і мати високий рівень знань і практичних навичок, для того щоб бездоганно виконати всі етапи будівництва.

Підготовка ділянки, пристрій на ньому відповідного фундаменту, зведення стін і ювелірне виконання фасад з облицювальної цегли, дотримання всіх технологічних процесів і норм, все це під силу справжнім професіоналам своєї справи, таким як фахівці Компанії Укр - цегла. Доручивши нам відгрузку цегли дляпо будівництва будинку з цегли Ви отримаєте якісний продукт, який не один десяток років буде радувати Вас, Ваших дітей та онуків, даруючи впевненість у надійності будинку, а також зберігаючи тепло і затишок родинної оселі.

ДОСКОНАЛИЙ ТАНДЕМ

За цією назвою криється технологія будівництва, що дозволяє звести легкий, теплий і захищений від всіх атмосферних явищ будинок, використовуючи поєднання таких матеріалів як: твінблок і облицювальну цеглу.

Суть полягає в тому, що коробка будинку виконується з твінблока, вбираючи в себе всі кращі якості цього матеріалу. Що стосується недоліків, то вони з легкістю вирішуються шляхом облицювання будинку спеціальною цеглою, тім самим зраджуючи будинку солідний вигляд, забезпечуючи надійний захист твінблока від атмосферних явищ і посилюючи такі властивості газобетону як шумоізоляція, теплоізоляція без замикання паропронізаемості стін.

Завдяки такій комбінації Ви економите на вартості будинку без втрати якості. Знижуєте витрати на зведення фундаменту, оскільки він значно легше, ніж фундамент для повністю цегляних стін. Скорочується час на будівництво коробки будинку. Використовуючи дану технологію, Ваш майбутній будинок вбирає в себе всі найбільш значущі позитивні якості і властивості будівельних матеріалів використовуваних сьогодні при будівництві малоповерхових будинків.