5 відгуків
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Газоблок Стоунлайт Бровари
+380 (67) 443-10-46
+380 (63) 481-25-15
+380 (99) 755-09-59

ТЕПЛОБАЧЕННЯ - ЩО ЦЕ І ДЛЯ ЧОГО?

ТЕПЛОБАЧЕННЯ - ЩО ЦЕ І ДЛЯ ЧОГО?

ТЕПЛОБАЧЕННЯ - ЩО ЦЕ І ДЛЯ ЧОГО?


Кожному інвестору хочеться, щоб у його будинку було тепло, особливо якщо він енергоефективний. Термографічне обстеження дозволить нам перевірити, чи немає у будівлі місць неконтрольованих витоків тепла.

Навіть якщо наш будинок був побудований за проектом, спрямованим на низьке енергоспоживання та екологію, незважаючи на фінансові витрати на високоякісні матеріали, може виявитися, що якість виготовлення була повністю професійною, і, таким чином, були створені теплові мости, тобто. де він вислизає на зовнішнє тепло. Причиною може бути недостатня герметичність теплоізоляції та нерозривності зовнішніх перегородок, а також неправильна посадка віконної або дверної рами. Не допоможе навіть добрий коефіцієнт тепловіддачі вибраних виробів. Крім того, сучасна система опалення, якщо вона встановлена ​​не професійно і не фахівцями, може стати великою проблемою, що впливає на поганий енергетичний баланс будівлі. Тому дуже важлива діагностика, коли йдеться про перевірку герметичності всіх елементів будівлі, є термографічне обстеження. Незважаючи на те, що це не дешево, що вказує на слабкі сторони будинку, воно дозволить усунути дефекти, які у разі використання можуть завдати значних фінансових втрат. Крім того, у деяких ситуаціях без тепловізора не обійтись.

ДІАГНОСТИКА ЗА ДОПОМОГОЮ ТЕПЛОВІЗОРА
Теплобачення реєструє тепло, що випромінюється даним об'єктом. У цьому випадку це житловий будинок. Камера термографа, спостерігаючи за будинком завдяки інфрачервоному випромінюванню, запише зображення, що документує розподіл теплової енергії в будинку та місця її проникнення через перегородки. Після обстеження ми отримуємо роздруковане або збережене у цифровому вигляді зображення або термограму, яка є картою з розподілом температури. Він може бути монохромним чи кольоровим. Останній наочніший. Червоний і оранжевий кольори означають тепліші місця, фіолетовий і темно-синій – прохолодні.

ХТО ВИКОНАЄ ТЕПЛОВІЗІЙНИЙ ТЕСТ?
На ринку з'являється все більше компаній, що пропонують подібні послуги. Якщо ви зводите енергоефективний будинок, слід вибирати фахівців, які видають енергетичні сертифікати. Варто перевірити, чи мають сертифікат ITC, тобто документ, виданий міжнародним центром, який проводить навчання інфрачервоному тестуванню. Недостатньо мати лише відповідне обладнання. Вам потрібні фахівці, які професійно проведуть термографічне обстеження, та й сам аналіз результатів також потребує відповідної кваліфікації.

ТЕПЛОБАЧЕННЯ НА ПРАКТИЦІ
До термографічних досліджень найчастіше вдаються люди, які щойно звели будинок або замислюються про термомодернізацію старішої будівлі. Також варто замовити послугу у спеціалістів з інфрачервоної фотографії під час планування покупки житла на вторинному ринку.

Тепловізійне обстеження може відноситися до будівлі зовні чи всередині. Найповніша з них - це вичерпний подвійний запис, зроблений камерою. Зображення, отримане за його допомогою, буде іншим. Тобто на фотографіях, зроблених зовні, місця, де будуть відмічені витоки тепла, будуть червоними, помаранчевими або жовтими, а в середині зони охолодження вони будуть позначені синіми, фіолетовими та темно-синіми областями.

Термографічне обстеження триває кілька годин. Основна мета – знайти місця, звідки йде тепло, тому обстеження можна проводити лише у опалювальний сезон. Оптимальні умови будуть тоді, коли різниця температур усередині будинку і навколо нього буде не менше 15 ° C. Крім того, день не повинен бути занадто сонячним. Тест також можна проводити у нічний час.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner