5 відгуків
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Газоблок Стоунлайт Бровари
+380 (67) 443-10-46
+380 (63) 481-25-15
+380 (99) 755-09-59

Тренди будівельної галузі на 2022 рік

Тренди будівельної галузі на 2022 рік

Тренди будівельної галузі на 2022 рік

Марк Кроуфорд

Для успіху в будівництві потрібні будівельні матеріали і методи найвищої якості, більш висока швидкість будівництва, кваліфікована робоча сила та ефективність на місці, які прискорюють проект і забезпечують безпеку робітників. Це все більше вимагає впровадження нових технологій, які часто є хмарними і допомагають у плануванні та управлінні робочими процесами, як правило, в режимі реального часу.

 

«Оскільки вартість будівельних матеріалів продовжує зростати, будівельні бригади використовують свій творчий потенціал, щоб розробляти і проектувати рішення, альтернативні того, що стало стандартною практикою», - сказав Патрік МакКоуэн, головний операційний директор провідної будівельної фірми Gray, розташованої в Лексінгтоні, штат Кентуккі. .

 

Ось деякі з головних тенденцій у будівництві на 2022 рік.

 

Нові будівельні матеріали

Нові матеріали можуть бути розроблені з особливими властивостями, які допоможуть знизити витрати на будівництво. Приклади включають самовідновлюється бетон, гнучкий бетон і прозорий алюміній, що дозволяє архітекторам проектувати скляні конструкції, які набагато легше по вазі, ніж традиційні конструкції.

 

Модульність

Модульні збірні конструкції знаходяться на підйомі завдяки їх більш високій якості, меншим витратам на матеріали і транспортування, а також скорочення будівельних відходів. Модульні проекти можуть бути виконані майже вдвічі швидше, ніж традиційні, що дозволяє заощадити близько 20 відсотків витрат на будівництво. За деякими оцінками, завдяки цим перевагам, ринок модульного будівництва може досягти 157 мільярдів доларів до 2023 року.

 

3D друк

3D-друк може використовуватися для будівництва основного або аварійного житла. Це, мабуть, найбільш корисним при виготовленні запасних частин та компонентів, які необхідні на будівельному майданчику, наприклад, для заміни зламаних частин будівельного обладнання. 3D-друк також може використовуватися для створення неймовірно докладних будівельних моделей і оновлення їх по мірі необхідності по мірі зміни елементів дизайну.

 

 

Штучний інтелект

Штучний інтелект може бути інтегрований з іншими технологіями в роботі, такими як управління інформацією про будівлях, датчики, портативні пристрої та інші інструменти моніторингу, щоб приймати більш обґрунтовані рішення в режимі реального часу, знижуючи витрати на будівництво за рахунок поліпшеного прогнозування і управління будівництвом. ІЇ також може сприяти забезпеченню безпеки, аналізуючи фотографії робочого майданчика і виявляючи небезпечні ситуації або тенденції високого ризику в поведінці робітників.

 

Інформаційне моделювання будівель

Цей стандартний комп'ютерний інструмент для будівництва, також відомий як BIM, продовжує вдосконалюватися в нових версіях. Багато різні рівні програмування пропонуються через BIM, аж до 7D або семи вимірів, які тепер засновані на хмарі і надають користувачам інформацію для всіх етапів будівництва. Графік будівництва, вартість і матеріали, а також інші деталі можуть бути додані в програмне забезпечення BIM.


Цифрові двійники

Цифровой двойник в строительной отрасли - это точная виртуальная модель здания или строительной площадки, построенная с использованием современных технологий, которые собирают сотни тысяч точек данных. Эти данные обрабатываются , и с их можно  помощью  просматривать, отслеживать или изменять в режиме реального времени для проверки новых идей или внесения изменений, которые могут улучшить проектирование зданий, планирование проектов и системы эксплуатации зданий.

 

Дроны

По данным BigRentz, онлайн-сети по аренде оборудования, использование дронов в строительной отрасли увеличилось на 239% по сравнению с прошлым годом. Все больше строительных площадок уже используют дроны для отслеживания хода выполнения проекта и проведения проверок безопасности. В качестве инструмента безопасности на месте дроны также могут использоваться для снижения затрат на рабочую силу и минимизации риска кражи.


Роботы

Роботы могут выполнять на строительной площадке все больше и больше задач, включая покраску, погрузку, кладку кирпича, связывание арматуры и установку гипсокартона. Это помогает защитить рабочих от опасных или повторяющихся задач, что снижает травматизм и позволяет работникам выполнять другие задачи. Роботы также могут использоваться для выполнения работы во время нехватки рабочей силы.

 

Носимые устройства

Беспроводные датчики и трекеры встроены в одежду или средства индивидуальной защиты, такие как перчатки, жилеты и каски, и контролируют жизненные показатели, движения, повторяющиеся движения, поскользнувшиеся или падающие работники. Такие данные о состоянии здоровья в режиме реального времени помогают обеспечить безопасность работников и немедленно позволяют менеджерам по безопасности узнать, если работник истощен или находится под угрозой травмы.

 

Тенденции в области технологий и материалов в строительстве будут продолжать развиваться. Комбинируя цифровые технологии на базе Интернета, строительные компании станут более эффективными, производительными и безопасными, чем когда-либо прежде, увеличивая свою прибыль и завоевывая долю рынка.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner