5 відгуків
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Газоблок Стоунлайт Бровари
+380 (67) 443-10-46
+380 (63) 481-25-15
+380 (99) 755-09-59

АРХІТЕКТУРА БУДИНКУ – ЕЛЕГАНТНІСТЬ І ПРЕСТИЖ

АРХІТЕКТУРА БУДИНКУ – ЕЛЕГАНТНІСТЬ І ПРЕСТИЖ

АРХІТЕКТУРА БУДИНКУ – ЕЛЕГАНТНІСТЬ І ПРЕСТИЖ

Будуючи будинок для себе і своїх близьких, ми також думаємо про задоволення своїх естетичних потреб. Архітектура також є особливістю будівлі, яка виражається в його матеріальної цінності, що стає дуже відчутною при його продажу. Які архітектурні цінності повинні відрізняти будівлю, щоб воно вважалося елегантним і престижним?

 

Будинок в чому не тільки задовольняє наші житлові потреби, але і є прикрасою. Саме тому ми намагаємося надати йому максимально репрезентативний характер. Архітектура будинку грає важливу роль у формуванні образу нашого будинку, корпусу будівлі, так і обробки фасаду. Вони створюють перше враження, яке, дуже важливо.

ДЕТЕРМІНАНТИ СТИЛЮ

Незалежно від того, чи є ми шанувальниками сучасних будівель, або більше схиляємося до традиційних рішень, пам'ятайте, що будинок повинен бути стилістично витриманий. Це пов'язано з певними правилами, що випливають з архітектурних припущень для даного стилю. До них відносяться принцип симетрії, характерний для сільської, заміської та садибної забудови. Як в будинках, близьких до традиційної маєткової архітектурі, так і в будинках, що відображають сучасний підхід до будівництва, використовуються специфічні візерунки та елементи і деталі, характерні для даного стилю. Важлива форма даху, кут її нахилу, висота цоколя, форма і розмір вікон та іншого скління або наявність корпусу будівлі. Важливі також форма та місце на фасаді розривів, еркерів та мансардних вікон.

АРХІТЕКТУРА БУДИНКУ - ПОРЯДОК СИМЕТРІЇ

Принцип симетрії відіграє важливу роль у побудові візуального образу будинку. Це особливо важливо, коли архітектура будівлі заснована на традиційних рішеннях. Потім по осі симетрії планується вхідна зона – сходовий майданчик і вхідні двері. На симетричність вхідної зони впливає розташування вікон і інших деталей, таких як колони і колони. Отже, і бічні фасади, де вісь симетрії зазвичай утворює вершина стіни, і садовий фасад з терасою, часто перекритою аркадою або балконом, повинні бути складені за принципом симетрії. Скління також характерно для архітектури, поважає симетрію. У цьому типі будівель розмір вікон на фасаді однаковий незалежно від функцій приміщення.

ЧАС ДЛЯ АСИМЕТРІЇ

Якщо архітектура будівлі черпає натхнення у сучасних рішеннях, що випливають із модернізму, принцип симетрії поступається місце асиметрії. Його домінування пов'язано з флагманським посилом модерністських маніфестів, де на перший план виходить функціональність рішень, яким підпорядкована форма будівлі, в тому числі і його фасади. Результатом такого погляду на архітектуру є відсутність симетричних рішень, характерних для більш старих, що йдуть корінням в традиції рішень. Залежно від своєї функції вікна мають різні розміри і форми, а їх висота на фасаді залежить від розмірів та ролі приміщення. Положення вхідних дверей також змінюється. Нерідко їх з центрального розташування на фасаді переносять на бічну стіну, яка бере на себе функцію вхідної зони. Звичайно, це не означає що на фасаді буде бардак. Порядок підтримується, наприклад, розміщенням елементів на певній висоті, відповідними пропорціями скління або столярних виробів один до одного. Також використання таких деталей, як еркери, злами, колони, карнизи – завжди підпорядковані формі будівлі.

ДАХ – ПРЕСТИЖ ПРОСТИХ ФОРМ

В архітектурі, що сягає корінням у традиційні рішення, переважають похилі даху. Зазвичай вони охоплюють прості блоки будинку, нагадують, наприклад, польську або заміську садибу або курортну швейцарську віллу, відому тут як швидермайер. Двосхилі і чотирисхилі дахи в різних варіантах, типові для садиб або заміських будинків, є традицією, яку варто продовжити. Все більше прихильників отримують особливо просувні ентузіастами енергозберігаючого та пасивного будівництва двосхилі дахи. Их простая форма влечет за собой вневременные и универсальные решения на фасаде, которые сегодня могут восприниматься как престижные, особенно если мы используем достаточно прочные и эффективные кровельные и эффективные фасадные материалы. Во многих условиях дом с обширным корпусом, накрытый многоскатной крышей, считается престижным, но такая реализация за счет многочисленных изгибов кровли – если мы хотим добиться хорошего эффекта, очень дорого. Все большее признание завоевывают дома с односкатной или плоской крышей. Они не имеют ничего общего с кубом, типичным для Польской Народной Республики. Их престиж построен на чистой форме, которая является следствием модернистских традиций и внимания к деталям. Это дома, доработанные как с точки зрения использования архитектурных средств, так и фасадных материалов. Их отличает очень высокое качество и идеальная отделка. 

ФАСАДНЫЕ МАТЕРИАЛЫ – НЕОБХОДИМО УСИЛИТЬ ЭФФЕКТ

Красоту здания, несомненно, могут подчеркнуть правильно отделанные наружные стены и кровельное покрытие. Они как хорошо сделанный макияж, который может подчеркнуть достоинства женщины и скрыть недостатки. Иногда достаточно идеально уложенной штукатурки и грамотно подобранной фасадной краски. Материалы природного происхождения всегда будут работать. Престижность дома создают облицовочные стены и даже их фрагменты, отделанные каменной облицовкой или клинкером, а также крыша, покрытая керамической черепицей, шифером, дранкой или щепой. Стены с экзотическим деревом, лиственницей или шпонированными панелями тоже можно считать респектабельными. Их положение выстраивалось веками и даже тысячелетиями, мы знаем, как они стареют, и, наблюдая даже вековые, слегка потертые фасады из этих материалов, мы можем увидеть, как они красиво стареют.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner