5 відгуків
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Газоблок Стоунлайт Бровари
+380 (67) 443-10-46
+380 (63) 481-25-15
+380 (99) 755-09-59

ТЕПЛИЙ І МІЦНИЙ БУДИНОК З ГАЗОБЕТОНУ

ТЕПЛИЙ І МІЦНИЙ БУДИНОК З ГАЗОБЕТОНУ

ТЕПЛИЙ І МІЦНИЙ БУДИНОК З ГАЗОБЕТОНУ

Ніздрюватий бетон є найбільш теплим матеріалом серед будівельних матеріалів. Це також міцний матеріал, який не втрачає своїх властивостей з роками. Будівлі з газобетону стоять вже багато років і дуже добре себе почувають.

Газобетон – будівельний матеріал з дуже вигідними параметрами. Вибір цього матеріалу знижує витрати не тільки на будівництво будинку, не вимагає спеціальних рішень для забезпечення адекватної теплоізоляції, але і витрати на утримання будівлі. Саме завдяки цьому ніздрюватий бетон є найбільш часто выбираемым будівельним матеріалом для будівництва індивідуальних будинків.

ТЕПЛІ СТІНИ З ГАЗОБЕТОНУ

Своєю дуже хорошою теплоізоляцією газобетон зобов'язаний пористій структурі. Повітря, укладений в структурі матеріалу, становить до 80% його обсягу, і відомо, що це дуже хороший ізолятор, який діє як теплової буфер, ізолюючи будівлю від теплових втрат.

МІЦНІ СТІНИ З ГАЗОБЕТОНУ

Незважаючи на свою пористу структуру, газобетон є міцним будівельним матеріалом. Історія пористого бетону, який використовується в будівництві вже майже 100 років, доводить надійність виготовлених конструкцій. Деякі також розглядають довговічність з точки зору делікатності матеріалу. Якщо ви не будете кидати блоки, з ними нічого не трапиться. У свою чергу міцність на стиск від 2 до 4 МПа, в залежності від щільності блоків, достатня для зведення міцних міцних стін також і в багатоповерхових будинках.

ЗДОРОВИЙ БУДИНОК З ГАЗОБЕТОНУ

Приймаючи рішення побудувати будинок з газобетону, ми можемо бути впевнені у впливі кладочного матеріалу на здоров'я домочадців. Газобетон не виділяє ніяких шкідливих речовин, оскільки виготовляється з оточуючого нас сировини природного походження – піску, води, вапна, цементу, гіпсу. Блоки не містять домішок промислової пилу і золи. Також вони відповідають вимогам допустимості за концентраціями природних радіоактивних елементів – вони нижче, ніж у керамічних виробах. Кроме того, химический состав газобетона  обуславливает сильнощелочную реакцию блоков, в результате чего на поверхности материала не развиваются микроорганизмы.

У газобетона есть еще одно важное преимущество – он обеспечивает соответствующий микроклимат в здании. Благодаря пористой структуре поддерживает оптимальную температуру и влажность воздуха в помещении. Он может поглощать лишнюю влагу из помещения и отдавать ее обратно, когда воздух становится слишком сухим. Высокие изоляционные свойства создают эффективный барьер для тепловой энергии изнутри помещений. Стены, как и дерево, приятны на ощупь и не излучают холод.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner