5 відгуків
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Газоблок Стоунлайт Бровари
+380 (67) 443-10-46
+380 (63) 481-25-15
+380 (99) 755-09-59

Будівництво будинку взимку

Будівництво будинку взимку

Будівництво будинку взимку
Будівництво будівель у наших географічних умовах залежить від сезонності. В основному тому, що найпопулярніший спосіб є використання вологих технологій, тобто Наливання фундаментів, перекриття та цегляна робота. Так чи можна побудувати будинок взимку?

У будівельній промисловості, під зимовими умовами, період розуміється, коли середня щоденна температура повітря нижче + 5ºС. Для цього сезону характерна велика кількість вологи, опадів, мороз, льоду та снігу. Ці явища ускладнюють будівництво не тільки з точки зору ергономіки та безпеки, але, перш за все, з точки зору технологій.


Це можливо при низьких температурах
Вся робота краще витрачати при температурі вище +5 ° С, але це не завжди можливо через зобов'язання підрядників та фронту роботи. У світлі зимові умови, тобто При температурі близько 0 ° С, зимовий розчин добре підходить. Ви повинні абсолютно дотримуватися інструкцій з упаковки. Крім того, у випадку роботи кладки, дуже важливо правильно підготувати роботу та продукти. До них відносяться:

Належне забезпечення продуктів зберігання, щоб вони не заморожені, інне або лід;
забезпечення приміщення для підготовки рішень;
Забезпечення заходів для консолідації вже виконаних робіт (теплоізоляція, захисні матеріали).
Цегла взимку
Для приготування розчину добре використовувати теплою водою. Рішення депозитного місця повинно бути доставлено у невеликих партіях, щоб його можна було витратити протягом 15-20 хвилин. Також добре захистити зведену стіну від швидкої втрати температури, що покриває його брезентом або ізоляцією. Плануючи побудувати будинок взимку, варто також отримати нагрівачі, які в рамках виконаних робіт буде нагрівати сусідство.

Для цегельної тканини використовуйте повітряно-сухі елементи кладки. Ви не можете використовувати мокрі, інне або крижану кладку. Елементи кладки слід зберігати в гарячому приміщенні протягом 24 годин до покладання.

Як ви бачите, будівництво будинку взимку вимагає великої організаційної роботи, додаткових матеріальних витрат, залучення спеціального обладнання та використання електроенергії. Це призводить до значного збільшення собівартості роботи, тому взимку вони повинні виконуватися лише тоді, коли немає можливості передавати роботу в іншу дату.

Важливу роль у виконанні роботи в таких умовах відіграє керівник сайту та інспектором нагляду, який повинен постійно стежити за атмосферою погоди. Важливою та відповідальністю підрядника, відповідального за якість виконаної роботи.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner