Кошик
5 відгуків
Газоблок Стоунлайт Бровары
+380964883838
+380931033838
+380665233838
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Плити перекриття AEROC

Армовані вироби з автоклавного газобетону AEROC дозволяють комплексно вирішувати концепцію будівництва теплого дому. Армовані брускові перемички сприймають навантаження від вищерозташованих плит перекриттів і стін і не вимагають додаткового утеплення. Плити перекриттів і покриттів дозволяють отримувати теплі міжповерхові перекриття і забезпечують надійну теплову захист експлуатованих мансард та горищ. Арматурний корозійностійкий металевий каркас виробів забезпечує надійність та довговічність їх роботи в конструкції будівель. Армовані газобетонні вироби AEROC володіють набагато більшою пожежобезпечністю і вогнестійкістю в порівнянні з їх залізобетонними аналогами. Більш легкий вага плит і перемичок AEROC знижує навантаження на стіни і фундамент, що дає додатковий економічний ефект при будівництві будинку. Точні геометричні розміри дозволяють вести монтаж армоизделий AEROC на тонкошовний клейовий склад, що усуває появі «містків холоду».

Переваги  застосування плит перекриттів AEROC.

- сприйняття навантаження згідно розрахунку для різних прольотів і навантажень

- збільшення жорсткості каркаса будівлі в поздовжньому напрямку за рахунок роботи диска перекриття - - теплозахист при розташуванні над неопалюваними приміщеннями або проїздами, а також при використанні в підвальних перекриттях - - значно зменшується навантаження на несучі стіни - - прекрасний захист від можливої пожежі - - захист від шуму в поєднанні з плаваючою стяжкою.

-повышенная тепловая защита мансардного этажа - - строительство такой крыши значительно быстрее и помогает сэкономить на расходе деревянного бруса

- соединение со стеной не требует особо сложных решений, и в то же время покрытие является воздухонепроницаемым и исключает возникновение мостиков холода в конструкции - - повышенная звукоизоляция эксплуатируемого  чердачного помещения - - прекрасная защита от возможного пожара - - долговечность конструкции -

 можливість отримання різноманітної конструкції покрівлі: плоскої, двосхилим, шедовой та ін. з вентильованим і невентилируемым виконанням.