Корзина
5 отзывов
Контакты
Газоблок Стоунлайт Бровары
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380964883838Алена
+380931033838Алена
+380665233838мененжер Алена
+380442330189бухгалтерия
Алена
УкраинаКиевул. Кемеровская 6, 4 этаж, оф. 410
Карта

Земельні ділянки

Земельні ділянки

Земельні ділянки.

          Якість фундаменту, його надійність та довговічність напряму залежить від його закладки. Саме якість закладки фундаменту є головною причиною швидкого руйнування будівлі.

          Загальне правило для всіх видів фундаменту: грунт має бути щільним, він не має давати просідань. Рослинний шар ґрунту непридатний для будівництва, тому він повністю ліквідується. Під родючим шаром ґрунту є різні породи і ґрунтові шари, які діляться на кілька категорій.

Материкові земельні ділянки

         Материкові земельні шари являють собою монолітну, або складову скелю. Може бути гравійно-піщана суміш, яка з'являється внаслідок деформації гірської породи. Дані ґрунти є найнадійніший шар ґрунту для закладки фундаменту.

                                                                                     

Типи небезпечного ґрунту

           Ґрунти наносного і осадового типів утворюється в місцях, де колись були річки, озера та інші водосховища. Вони прекрасно підходять для фундаментів. Але землі, де раніше був ліс не придатні, через їх родючості, пористості, та й найчастіше достатку глини.

           Так само, на ліс ставити фундамент категорично не можна, тому що через найменшого попадання вологи він швидко мокне і перетворюється в рідину, остаточно втрачаючи міцність. Пориста глина, при вбиранні вологи, буквально надувається і розбухає. В заморозки така глина роздувається ще більше, зміщуючи земельну ділянку, об'єкти, які знаходяться на ньому, і значно просідаючи згодом. Але навіть на цьому типі ґрунту можна зводити фундамент. Головне ― дотриматися ряд умов.

Викопуємо на всю глибину глиняного шару

          Спочатку необхідно вирити котлован на всю глибину глинистого шару, або нижче рівня промерзання ґрунту. Підстава фундаменту почнеться з трамбування щебінки, потім піщаної подушки, висота якої від півметра до метра, прямо пропорційно глибині виритого котловану. До того ж, пісок необхідно засипати шарами, утрамбовуючи кожен шар по черзі. Товщина ж такого шару ― 10см. Дана подушка дозволяє побудувати найміцніший фундамент, бутовий.

Ґрунти насипного типу

          Такі ґрунти з'являються через зсув земельних шарів, або ж на території колишніх будівель. Будучи безгоспними більше 3-х років, дані земельні ділянки, в тому числі і піски, змішуються з щебенем, гравійним шаром землі, та іншими міцними елементами, за винятком деревного сміття. Такі земельні ділянки прекрасно підходять для фундаменту і не вимагають спеціальної підготовки. Ґрунти, які після будівель були безгоспними менше трьох років, краще залишити в спокої, або ж повністю прибрати. На крайній випадок, їх краще міцно ущільнити, додавши каменю або щебеню.