Корзина
5 отзывов
Контакты
Газоблок Стоунлайт Бровары
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380964883838Алена
+380931033838Алена
+380665233838мененжер Алена
+380442330189бухгалтерия
Алена
УкраинаКиевул. Кемеровская 6, 4 этаж, оф. 410
Карта

Штукатуримо бетонні стіни своїми руками

Штукатуримо бетонні стіни своїми руками

Слідкуючи за роботою професіоналів, можна помітити, що наносити штукатурку можна на будь-яку стіну, так і на бетонну. Хоча коли діло доходить до самостійної роботи, то виходить, що все складніше ніж уявлялось, і робота вимагає знань та підготовки....

Не дивлячись на те, наскільки стіна є рівною, підготувати поверхню потрібно обов’язково – чи це будуть шпалери, чи декоративна штукатурка. Залежно від правильного виконання підготовчої роботи залежить довговічність матеріалів, що були нанесені. Тому з допомогою штукатурки:

  • ·         можна прикрити шви бетон-х блоків або ж сліди від опалубки.
  • ·         покращується шумоізоляція.
  • ·         запобігає проникненню вологи в стіни.

Підготовка поверхні

Спочатку необхідно видалити виступи зі стін і зрубати бетонні патьоки та напливи. В другу чергу потрібно очистить поверхню стіни від пилу та жирових, або ж бітумних плям. Коли стіни нерівні, або з великими вибоїнами, тоді треба прикріпити за допомогою дюбелів металеву сітку «катанку» (діаметр 6-10 мм).

Інструменти і матеріали

Інструменти для початку роботи:

1. Штукатурка по бетону. Або ж суміші: цементно-вапняна, полімерцементна пластифікована суміш.

2. Кельма.

3. Шурупи.

4. Дерев'яні рейки.

5. Рівень.

6. Сокіл штукатурний.

7. Правило.

8. Півтораметровий клин.

Приступаємо до роботи

Як зазначалося вище, розчин буває різним. Основою можлива суха суміш, або ж синтетичні складові. У дані суміші іноді додають пластифікатори, що прискорюють або сповільнюють застигання, залежно від призначення розчину. Тому краще визначитись ще до того, як придбали суміш. Готувати ж розчин краще за рецептом, що вказаний на упаковці.

• Вам знадобляться дерев'яні рейки такої самої висоти, як і стіна, товщиною 10 мм. За допомогою даних рейок ви зможете розділити стіни на деякі секції, але не більш метра, що може значно полегшити штукатурку. Але якщо ви не маєте рейок, то доведеться їх нарізати.

• Помітивши місце, де бажаєте встановити рейки, потрібно прикріпити їх до стіни спеціальними шурупами по каменю та перевірте їх вертикальність рівнем. Дане кріплення є необхідним, щоб потім можна було зняти рейки.

• Потім краще змочіть стіну, бо в інакшому випадку суха стіна вбере в себе вологу з розчину, і він не зможе надійно прикріпитися до стіни.

 • Після того як замісили розчин, можете приступити до штукатурки приміщення, починаючи з кутів.

• При тому, як наносите штукатурку, розрівнюйте її, але в межах 2х рейок, їх можна використовувати як маяки, але при цьому знімайте надлишок розчину спеціальним клином.

• Закінчивши штукатурити площу, залиште шар твердіти, і після того, як викрутите шурупи, зніміть рейки та вирівняйте канавки, що утворилися, розчином.

Штукатурити бетонні стіни тяжко, тим паче коли у нерівній стіні гладка поверхня. Тоді потрібно зробити зарубки, та прочистити їх до 2х см глибини. Коли ж треба зробити стіну шорсткою, то краще працювати піскоструминним апаратом.

Наносьте розчин тоненьким шаром (5мм), та втирайте його в шорсткості. Далі, коли перший шар штукатурки повністю висохне, наносьте наступний шар. Далі можете затирати стіну та загладжувати.

І маленька порада, якщо сталось так, що ви не вгадали з водою в розчині, і налили її дуже багато, то покладіть в нього на декілька хвилин цеглу. Він вбере в себе зайву вологу та зробить розчин густішим.