Корзина
5 отзывов
Контакты
Газоблок Стоунлайт Бровары
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380964883838Алена
+380931033838Алена
+380665233838мененжер Алена
+380442330189бухгалтерия
Алена
УкраинаКиевул. Кемеровская 6, 4 этаж, оф. 410
Карта

Чим відрізняється газобетон від пінобетону?

Чим відрізняється газобетон від пінобетону?

Чим відрізняється газобетон від пінобетону?

  Дуже багато людей не в змозі навіть уявити собі, в чому полягає відмінність між газобетоном, пінобетоном і пористих бетонів. Так само для них є абсолютно невідомої різниця між такими поняттями, як «неавтоклавний» і «автоклавний» бетон. Безсумнівно, важко розуміти різницю, яка є фахівцем. Насправді п'ять даних матеріалів абсолютно різні або вони все-таки однакові?

  Як виявилося, ні той, ні інший варіант не є вірним. Найважливіше з усіх перерахованих понять - це поняття «газобетон». Саме таку назву має ціла група, яка має дуже схожі характеристики. Головну ідею всіх цих матеріалів відображають їх власні назви. Кожен з матеріалів містить в собі пори - рівномірно розташовані осередки, які забезпечують поліпшення фізико-механічних якостей бетону.

  По суті, це те ж саме, що і бетон, тільки спінений. Сам по собі матеріал важить набагато менше, ніж суміш, виготовлена ​​з піску, води і цементу, яка всім знайома, з тієї причини, що пори роблять щільність матеріалу набагато менше. Ця причина і зумовлює додавання до словосполучення «газобетон», добре підходить за значенням прикметник «легкий».

  Легкий пористий бетон можна поділити на два типи таких, як газобетон і пінобетон. Вони мають відмінності між собою за технологіями виробництва. Також через технології виготовлення, можуть виявитися зовсім інші властивості і найменування - неавтоклавний і автоклавний.   

  Газобетон - це автоклавний ніздрюватий бетон. Пінобетон ж є, навпаки, Неавтоклавні пористих бетонів.

 

  Існує невелика кількість «але», які необхідно всім знати.

  Особливість пористого бетону полягає в тому, що бетони абсолютно завжди вимагають захисту високого рівня від несприятливих, шкідливих для матеріалу, умов навколишнього середовища. Якщо не брати до уваги такий факт, що порожнечі, які знаходяться в стіні, виготовленої з такого матеріалу, як газобетон, надто маленького розміру, їх досить таки велика кількість, і вітер і волога, які можуть в них проникати, надають дуже згубний вплив на матеріал і можуть його зруйнувати.

  Виходячи з даної причини, неважко зробити висновок, що стінна кладка, яка виготовлена ​​за допомогою пористого бетону, безумовно, потребує облицювання, її потрібно спеціально фарбувати і займатися штукатуркою отриманого будівлі.

  Дуже часто буває таке, що виробники різноманітних видів пористого бетону заявляють про те, що такі матеріали абсолютно не потребують захисту і якимось чином захищати їх від несприятливих впливів зовсім необов'язково.

  Не потрібно звертати особливу увагу на такого роду заяви. Якщо ви бажаєте побудувати будинок, який дуже довгий час зможе вам прослужити, то займатися облицюванням будівлі просто необхідно і робити це потрібно, використовуючи фасадний матеріал. Захист будинку ніколи не буває зайвою.