Корзина
5 отзывов
Контакты
Газоблок Стоунлайт Бровары
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380964883838Алена
+380931033838Алена
+380665233838мененжер Алена
+380442330189бухгалтерия
Алена
УкраинаКиевул. Кемеровская 6, 4 этаж, оф. 410
Карта

Як залити фундамент для малої  споруди?

Як залити фундамент для малої  споруди?

Як залити фундамент для малої  споруди?

 

  Затіявши будівництво якоїсь споруди або будівлі, найважливішим буде підстава майбутньої будови. Адже від якості виконаної роботи залежить міцність самої споруди.

  Отже, перед початком будівництва вам необхідний план проекту. Не важливо, що Ви збираєтеся будувати будинок з газоблока AEROC  або Стоунлайт або сарай, план обов'язково повинен бути перед початком робіт. Звичайно ж, план сараю і вдома буде відрізнятися.

  Для сараю підійде план навіть наскидане від руки, однак для будівництва дачного будинку в Новосибірську вам знадобиться чіткий план з кресленнями. Коли у вас є всі документи можна приступати до заливання фундаменту.

  Для початку розмічаємо за проектом розміри підстави під будову. Для цього нам знадобляться дерев'яні кілки і шпагат. Розміри фундаменту повинні точно відповідати проекту. Якщо ж заливка проводиться квадратної форми, то необхідно проміряти розміри по діагоналі (лівий верхній - нижній правий, правий верхній - нижній лівий), довжина, повинна бути однакова.

  Якщо ж у вас підстава з бетону під велику споруду і в плані передбачено заглиблення, то необхідно викопати траншею. Копати траншею можна вручну (тоді вона буде акуратною і з рівними краями) і екскаватором (звичайно цей спосіб легше і швидше, але краю вийдуть не рівним).

  Ставимо опалубку - це такі щити, потрібної висоти, які стають вертикально, утримують бетон в рідкому стані до його застигання. Якщо споруда буде «легким», а так само підстава її буде заглиблюватися в землю, поставити опалубку можна по розмітці, яку зробили з кілків і шпагату.

  Так як бетон важкий (складається він з цементу, води, щебеню, піску), то для його утримання всю опалубку варто добре закріпити. Щоб щити не розходилися, збиваємо їх перемичкою зверху.

  Ставимо арматуру в опалубку. Це необхідно для того, щоб збільшити міцність будови. Скріплюємо її добре між собою (якщо ж у нас квадратна форма фундаменту то беремо чотири поздовжні арматури, кріпимо їх між собою дротом, кріпимо через 1,5-2 метра). Після скріплення всіх арматур, повинна вийти жорстка конструкція, і при затоці бетону вона не повинна зміститися.

  Перед тим як почати заливати бетон, на дно опалубки насипаємо невеликий шар піску, щоб бетон не змішався з землею. Заливати фундамент потрібно весь відразу. Якщо ж заливати частинами - одна частина вже затверділа, а другу тільки залили, утворюються сполуки, які в майбутньому можуть привести до тріщин. Після того як залили бетон і він отвердел, можна зняти опалубку.

  Перші п'ять днів бажано зрідка змочувати фундамент водою, для того щоб він не пересихав.