Корзина
5 отзывов
Газоблок Стоунлайт Бровары
+380964883838
+380931033838
+380665233838

Чому вигідніше будувати зараз?

Чому вигідніше будувати зараз?

Чому вигідніше будувати зараз?
 

  Всупереч поширеній думці про те, що в зимову пору року все будівництво зупиняється, експерти стверджують, що саме зима як не можна краще підходить для того, щоб побудувати собі новий будинок з газоблока АEROK чи СТОУНЛАЙТ. Ми  з'ясували гідності зимового будівництва.
   

  Стереотипу про те, що починати будівництво взимку безперспективно і дуже дорого, схильні до дуже багато. Саме тому люди, які краще розбираються в питанні, починають будувати вже зараз, тому що розуміють: взимку традиційно менше замовлень, немає черг, будівництво будуть виробляти кращі фахівці, які зроблять роботу більш якісно, ​​оскільки не так обмежені в термінах, як в самий ажіотажний весняно-літній період.

  З цієї ж причини можна заощадити на будівельних матеріалах, які зазвичай в цей сезон нижче на 10-15%, ніж навесні.
  - Щовесни, як тільки починає показуватися сонце, багатьом людям приходить ідея будувати будинок, і всі ці люди спрямовуються в будівельні компанії, - розповідає директор з розвитку будівництва компанії "Укр-Цегла" Ларіса Іванівна. - А я б рекомендувала будуватися взимку, і до того часу, як всі інші тільки почнуть вивчати технології і ходити по компаніям, ви вже можете жити в своєму будинку. Наша компанія спеціалізується на будівництві будинків з газоблока АЕРОК та СТОУНЛАЙТ.


  Експерти стверджують, що саме після зимового будівництва виходять найбільш теплі будинки. Наприклад, взимку можливий фундамент тільки на гвинтових палях, який набагато дешевше і надійніше стрічкового.
Будівельні компанії та експерти пропонують не чекати весняного підвищення цін, а також непрохідних доріг, а почати піклуватися про своє житло прямо зараз.