Корзина
5 отзывов
Газоблок Стоунлайт Бровары
+380964883838
+380931033838
+380665233838

ОСОБЛИВОСТІ БУДІВНИЦТВА БУДИНКІВ ІЗ КЕРАМБЛОКІВ

ОСОБЛИВОСТІ БУДІВНИЦТВА БУДИНКІВ ІЗ КЕРАМБЛОКІВ

ОСОБЛИВОСТІ БУДІВНИЦТВА БУДИНКІВ ІЗ КЕРАМБЛОКІВ


   При уявній простоті і великому виборі кладок матеріалів мимоволі замислюєшся: який же з них все-таки придбати для зведення будинку? Адже хочеться, щоб майбутня споруда була міцною і теплою, а ціна матеріалу відносно невисокою. Та й всі технічні норми треба б дотримати.

  Керамзитоблок. Сьогодні в цивільному будівництві найчастіше використовують саме цей вид блоков.Керамзітоблок «дихає», що сприяє регуляції вологості. Матеріал, з якого ізготавліваюткерамзітоблокі, негорючий, не схильний до гниття, має хороші теплоізоляційні властивості. Заміський будинок з керамзитоблоков практично вічний і не вимагають спеціального догляду.

  Найбільш масове застосування силікатні і газосиликатні блоки знайшли при виготовленні залізобетонних конструкцій і теплоізоляції: в будівлях з нормальним і сухим режимами приміщень при вологості повітря до 70% вони відрізняються довговічністю. Якісний, екологічно чистий і дешевий, цей матеріал - сучасна альтернатива цеглі.

  Керамзитоблоки невеликої щільності застосовуються для утеплення, але ніяк не для зведення несучих стін. Останні зводять з блоків щільністю 400-500 кг / куб. м, причому з варіантів щільністю 500 кг / куб. м можна будувати заміський будинок з керамзитоблоков до 3-х поверхів. Для створення більш високих будівель потрібен керамзитоблок більшої щільності.

  Будівельна щільність у керамзітоблоков більше, ніж у газобетону і силікату. З даного матеріалу будують котеджі з керамзитоблоков в Тюмені, несучі конструкції в цивільному, житловому і промисловому будівництві.

  Як матеріал при виробництві блоків застосовують керамзитовий гравій, воду і цемент. Спечена оболонка надає блоку високу міцність. Тому керамзит має ще й легкістю. Через особливості структури блоки мають кращі, характеристики ніж у. Наявність великого заповнювача знижує вагу конструкції.

  Переваги керамзиту перед силікатною і керамічною цеглою:

• менша питома вага кладки;
• зміст цементу значно нижче, в порівнянні з іншими видами будівельних блоків;
• один блок за об'ємом дорівнює семи цеглин;
• кваліфікований будівельник зводить в зміну обсяг, в 3 рази більший, ніж при роботі з цеглою.

  Отже, по екологічних властивостях керамзитобетон стоїть в одному ряду з керамічною цеглою. Головна перевага матеріалу - теплоізоляційні якості, завдяки яким він добре зарекомендував себе при використанні в різних кліматичних умовах.