Корзина
5 отзывов
Газоблок Стоунлайт Бровары
+380964883838
+380931033838
+380665233838

Переваги та недоліки фундаменту

Переваги та недоліки фундаменту

Переваги та недоліки фундаменту під газоблок або цеглу

  Зазвичай такий тип конструкції зводиться для каркасних будинків  або будь-яких інших легких будівель.

  В першу чергу, фундамент колони повинен забезпечити загальну несучу здатність, що розподіляє вагу і утримує вагу масивного споруди.

  За технологією зведення такої підстави формують традиційну подушку з щебеню і піску, на неї встановлюють опорну плиту, за допомогою якої формують дно котловану.

  Згодом фундамент колони складають зі склянок, які формують клячник. Надалі саме в стакан входить колона - несучий елемент конструкції.

  У такого фундаменту є явні переваги - це, перш за все, швидкість монтажу і міцність. З недоліків використання фундаменту колони можна виділити тільки високий ціновий діапазон блоків і їх масивність.

  Наприклад, для установки колони, у якій перетин становить 610 на 360 мм, буде потрібно блок масою 1 100 кг. До того ж, монтаж такої підстави практично неможливо зробити вручну. Для зведення будинку на подібному фундаменті слід звертатися до професіоналів.

  При цьому варто відзначити, що будівництво виробничих цехів і ангарів за допомогою технології, яка використовує фундамент колони, є вигідним з економічної точки зору і майже не має альтернатив у виборі типу підстави.

  Відведення води від фундаменту будинку

Головне завдання вимощення навколо котеджу - відвести талі і дощові води від фундаменту.

  Справа в тому, що часто фундаменти руйнуються через неправильне створення системи аерації і системи відведення грунтових і інших вод. Для тривалої служби фундаменту дану систему слід ретельно спроектувати і реалізувати.

  Відведення води від фундаменту - досить складне завдання, довірити вирішення якої рекомендується професіоналам, до яких ви можете також звернутися, щоб грамотно побудувати будинок з СІБІТ в Новосибірську.

  Варто відзначити, що часто сама система пов'язана з дренажем всього заміського ділянки. Існує маса варіантів розв'язання задачі. Одним з найбільш надійних вважають створення відвідних каналів. Завдяки тому, що їх бетонують, прослужить така споруда кілька десятків років.

  Способи пристрої та матеріали вимощення можуть бути різними. Як правило, вона складається з 2 основних верств:

підстилаючого,
водонепроникного.

  Спорудження вимощення рекомендується починати відразу після завершення будівництва даху і до настання зими. Слід пам'ятати, що вимощення фундаменту обов'язково повинна бути виконана під ухилом.

  Нехтувати питанням відведення води від фундаменту можна тільки, якщо будинок зводиться на сухому непросадних грунті і стовпчастих фундаменті. В інших випадках відсутність вимощення загрожує нетривалим терміном служби фундаменту.

  Крім збереження фундаменту будинку і зниження ступеня промерзання товщі грунту по всьому периметру будівлі, вимощення також створює завершений вигляд всьому котеджу.