Корзина
5 отзывов
Газоблок Стоунлайт Бровары
+380964883838
+380931033838
+380665233838

Переваги свайно-гвинтового та монолітного фундаменту під газоблок або цеглу

Переваги свайно-гвинтового та монолітного фундаменту під газоблок або цеглу

Переваги свайно-гвинтового та монолітного фундаменту під газоблок або цеглу

  Пальово-гвинтовий фундаментСвайно-гвинтовий фундамент особливо актуальний на складних грунтах (торфовищах, заплавній глині, мулистому ґрунті і пухкої супеси). Цінним характеристикою конструкції гвинтових паль є їх здатність витримати питоме навантаження до 5 тонн при правильно вибраних параметрах заглиблення.

  Для визначення рівня заглиблення гвинтовий палі потрібно пройти пухкі шари грунту і закріпити несучі лопаті палі на міцних шарах грунту. Це дозволяє досягти чудових показників несучої здатності всієї конструкції, а також рівномірно розподілити навантаження будинку на грунт.

  При будівництві дерев'яних котеджів зазвичай вибирають крок пальового поля в 2-2,5 м. На грунтах, що мають високі несучі показники, використовують обв'язувальний швелер, у якого крок між палями збільшений до 3 метрів.

  Переваги свайно-гвинтового фундаменту:

  можливість поглиблення нижче точки промерзання;

  відсутня необхідність проводити виїмку ґрунту за допомогою спецтехніки - це значно знижує фінансові та людські ресурси;

  зберігається цілісність ландшафту у будівлі, що зводиться;

  доступна вартість матеріалів для організації даного фундаменту і мінімальна кількість робочих рук.

  Пальово-гвинтовий фундамент - це оптимальне рішення для будівництва котеджів на проблемних грунтах. Загальні відомості про кам'яних і дерев'яних будинках, проектах і цінах

  Особливості монолітного фундаменту

  Монолітний фундамент, який являє собою єдине підставу із залізобетону, відрізняється високою міцністю, а, отже, і довговічністю. При цьому завдяки досить простий технології будівництва такої підстави, скорочуються не тільки терміни зведення будинку в цілому, але і фінансові витрати, пов'язані з використанням робочої сили.

  Залежно від того, на яку глибину в грунт закладено основу, монолітний фундамент може бути:

  заглибленим,

  мелкозаглубленним.

  Надійність монолітного фундаменту, багато в чому залежить від якості бетону, яким заливають підставу з укладеною арматурної гратами.

  На якість і міцність всього фундаменту впливає і те, наскільки грамотно розташоване залізобетонна підстава в горизонтальній площині. Важливо пам'ятати, що навіть невеликі відхилення від лінії горизонту можуть стати причиною осаджень конструкції, що з часом призведе до повного або часткового руйнування споруди. Тому, якщо ви вирішили побудувати котедж, то краще довірити роботи по його зведенню професіоналам компанії 

  Найчастіше монолітний фундамент використовують в найважчих умовах, де високий рівень грунтових вод або рухомі грунти не дають можливості здійснити будівництво іншої основи.