Корзина
5 отзывов
Газоблок Стоунлайт Бровары
+380964883838
+380931033838
+380665233838

Будівельний цегла

Будівельний цегла

  Будівельний цегла використовується переважно в будівництві споруд. Він не має особливих зовнішніх даних, тому не застосовується в обробці будинку.

  Обробна цеглина (облицювальна цегла) може бути найрізноманітніших кольорів, що досягається за допомогою використання різних видів глин, а також додаванням в глину пігментних добавок. Якщо в кладці стін використаний облицювальну цеглу, подальшої обробки не потрібно. Хіба що варто обробити поверхню гідрофобною речовиною, щоб запобігти появі білих розлучень - висолов.Кірпіч - це брусок глини, який піддається термічній обробці.

  Буває будівельний і отделочний. При обробці стін, зовнішній шар яких виконаний зі звичайного повнотілої цегли, підійдуть будь-які прийоми - від штукатурення з подальшим фарбуванням до облицювання штучним і натуральним каменем. Для стін, утеплених зовні, годяться оштукатурювання з фарбуванням або обшивка по каркасу сайдингом або деревом (вагонка, блок-хаус).

  Особливості проектування з цегли. Сьогодні ми обговоримо проекти будинків з цегли. Актуальність цього питання, коли ведеться будівництво будинків з цегли або планується побудувати будинок з цегли, незаперечна.

  Насправді великих відмінностей при проектуванні будинків з бетону, пінобетону, газобетону або проектуванні цегляного будинку немає. Потрібно враховувати деякі особливості, особливо при заливці фундаменту, або коли ви плануєте обкласти будинок цеглиною.

  Цегла на відміну від багатьох матеріалів більш крихкий і зовсім не працює на стиск і розтяг. Тому фундаменти під ці будинки повинні бути найбільш стійкі до будь-яких коливань, включаючи сезонне заморожування і розморожування ґрунту викликає пученіє і просідання грунтів.

  Таким же чином потрібно враховувати проблеми при укладанні облицювальної цегли по поверхні готової стіни. Але тут крім підстави (фундаменту) виникають питання кріплення або зчеплення двох незалежних стін.

  Якщо одноповерхові будинки з цегли можуть пробачити помилку при кріпленні, з огляду на малу висоту, і легко дозволяють її виправити, то двох і більше поверхові будівлі вимагають ретельного опрацювання цього питання.

 

  Зовсім не рекомендується обкладати старі дерев'яні будівлі, а особливо, кріпити на них цегляну стінку. Абсолютно різні температурні коефіцієнти розширення матеріалу можуть привести до розривів з'єднань, особливо в міжсезоння. При зведенні прибудови з цегли необхідно створювати компенсатори при стикуванні двох конструкцій, щоб також уникнути деформації і руйнувань при усадкових і міжсезонних коливаннях.

  На нашому сайті Ви зможете побачити фото  цегли, а також замовити її. Сьогодні здані будинки з цегли під ключ, але виключно із застосуванням технології колодязної кладки з утеплювачем. В цьому випадку не потрібно додатково обкласти будинок цеглиною. Цей процес організовується відразу при створенні захисного і декоративного шару з облицювальної цегли.