Корзина
5 отзывов
Контакты
Газоблок Стоунлайт Бровары
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380964883838Алена
+380931033838Алена
+380665233838мененжер Алена
+380442330189бухгалтерия
Алена
УкраинаКиевул. Кемеровская 6, 4 этаж, оф. 410
Карта

Застосування цегли

Застосування цегли

Застосування цегли

  Щоб будинок з цегли служив довго, був міцним і теплим, необхідно дотримуватися деякі особливості його будівництва і користування.

   ФУНДАМЕНТ

 

  Цегла - важкий кладки матеріал, для його укладання використовується багато розчину, який додає будові ваги. Щоб будинок не повело, необхідний грунтовний фундамент.

 

  ВИД ЦЕГЛИ

 

  Будівельний цегла буває повнотіла і пустотіла, рядовий і лицьової. Лицьову цеглу гарний, має гладку поверхню і може бути різних кольорів. Його зручно використовувати для обкладання готових стін.

  З рядового цегли будують самі стіни, і чим більше в ньому пустот, тим вище теплоізоляція, а значить, стіна буде тонше і при цьому легше. Тому правильний вибір цегли допоможе заощадити і прискорити будівництво.

  Фахівці  знають все про застосування різних видів цегли. З ними ви не витратите зайвих грошей і отримаєте професійно побудований будинок.

   ВИСОКА ТЕПЛОПРОВІДНІСТЬ І ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ Цегельний БУДИНКУ

 

   Цегла має високу теплопровідність, тому для забезпечення комфортної температури взимку його стіни повинні бути дуже товстими (до 1,5 метрів). 

 

  постійного проживання

 

  З огляду на клімат , при будівництві будинку з цегли необхідно планувати характер його використання. Перш за все, цегла - це прекрасний матеріал для будинку постійного проживання.

  Цегляний будинок літо і взимку забезпечить комфорт і затишок, якого зазвичай чекають від заміського будинку.

  Через високу теплопровідність цегли не рекомендується короткострокове проживання в цегляному будинку взимку - в зимовий час такий будинок повинен обігріватися постійно.

  Тому для дачного будинку, який взимку планується використовувати лише час від часу, у вихідні, краще використовувати інший матеріал.

  Якщо зовнішній вигляд цегляної кладки настільки подобається, що від неї не хочеться відмовлятися в цих обставинах, можна побудувати будинок з іншого матеріалу (піноблоків, бруса) і скомбінувати його з цегляної обробкою, обкладанням цеглою.