Корзина
5 отзывов
Газоблок Стоунлайт Бровары
+380964883838
+380931033838
+380665233838

Керамблоки

Керамблоки

Керамблоки

 

  Перефразовуючи це словосполучення, можна сказати, що сучасний будинок, в першу чергу повинен бути теплою і комфортною фортецею.

    Міцний будинок традиційно асоціюється з цеглою, матеріал хоч і міцний, але вимагає додатково утеплення. Але є спосіб, звести міцний, надійний і одночасно теплі стіни? Адже погодьтеся, що в світлі постійного зростання цін на енергоносії це питання стає як ніколи актуальним.

 Будуємо керамічну фортеця. Особливості теплою кераміки.

  Сучасні реалії підходу до будівництва енергоефективного будинку диктують свої особливості. І одним з найбільш ефективних методів звести таке житло, стає будівництво стін з так званого великоформатного поризованного цегли або, як його ще називають - теплою кераміки.

  Тепла кераміка в питаннях і відповідях

Так що ж це таке - тепла кераміка?

 

  - Тепла кераміка - це високотехнологічний штучний камінь, виготовлений з глини і має досить складна форма. Керамоблок є альтернатива саману і використовується для кладки стін, перекриттів, перегородки і інший будівельні огорожі. За своїми розмірами більше керамічний блок стандартного цегли в 10-15 разів.

   Великоформатний керамічний блок може бути використаний для кладки зовнішніх і внутрішніх стін, а також несучих стін житлових будинків і промислових будівель, що мають висоту до 5 поверхів. Також порізованниє блоки використовуються при заповненні каркасів будівель. Котеджі, зведений з цього матеріалу, відрізняється міцна конструкція і відмінна тепло- і звукоізоляція, а стіни завдяки пористості матеріалу як то кажуть, дихає, що забезпечує сприятливий мікроклімат в будинку.

  Отже, до основних характеристик теплої кераміки можна віднести:

  При використанні великоформатних блоків збільшується швидкість зведення стін і відповідно економиться час на будівництво будинку;

  За рахунок низької теплопровідності керамічного блоку і його розмірів відпадає необхідність в додатковому утепленні стіни;

  Завдяки міцності керамічні блоки можна застосовувати в якості несучих стін при будівництві багатоповерхових будівель;

  Застосування великоформатних блоків забезпечують високий рівень звукоізоляції будинку;

  Так як один великоформатний блок замінює собою кілька стандартних цегли, то за рахунок невеликого об'ємного ваги матеріалу знижується навантаження на фундамент, що відповідно призводить до зниження витрат при його зведенні;

  Завдяки з'єднанню блоків за допомогою системи паз - гребінь, з'являється можливість виробляти кладку тільки з горизонтальними швами, що дозволяє зменшити витрату розчину і знизити площу містків холоду;

  Також, завдяки точній геометрії блоків забезпечується рівна кладка стіни, а значить, відпадає необхідність вирівнювати поверхню перед подальшої обробкою.

типорозміри блоків

  Будуємо керамічну фортеця. Особливості теплий керамікі.Так як на ринку представлені кілька типорозмірів керамічних блоків, то у будь-якого забудовник може виникнути питання: На що звернути увагу при виборі керамічної блок?

  Основні типорозміри великоформатних керамічних блоків в міліметрах наступні:

250x380x219
380x250x219
440x250x219
510x250x219
 

   Найбільшого поширення при зведенні енергоефективного будинку отримали наступні типорозміри: і 380x250x219 440x250x219, так як саме ці формати забезпечують оптимальне співвідношення ціна якість.

   Також при виборі керамічного блоку слід звернути увагу на наступні буквені позначення:

 

  НФ - число NF означає у скільки разів даний блок більше за обсягом одинарного цегли розміром 250 * 120 * 65мм;

  М - клас міцності. Чим більше значення цифри стоїть після букви, тим міцніше вважається блок;

  F - морозостійкість. Число, що стоїть за цією літерою означає - скільки умовних циклів заморожування і відтавання може перенести матеріал в насиченому водою стані.