Корзина
5 отзывов
Контакты
Газоблок Стоунлайт Бровары
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380964883838Алена
+380931033838Алена
+380665233838мененжер Алена
+380442330189бухгалтерия
Алена
УкраинаКиевул. Кемеровская 6, 4 этаж, оф. 410
Карта

ВИРОБНИЦТВО БЕТОНУ, АБО МАЛЕНЬКІ СЕКРЕТИ ВЕЛИКОГО ВИРОБНИЦТВА

ВИРОБНИЦТВО БЕТОНУ, АБО МАЛЕНЬКІ СЕКРЕТИ ВЕЛИКОГО ВИРОБНИЦТВА

ВИРОБНИЦТВО БЕТОНУ, АБО МАЛЕНЬКІ СЕКРЕТИ ВЕЛИКОГО ВИРОБНИЦТВА

  Матеріал, що скріплює між собою камені, був відомий ще в Давньому Єгипті. Правда, сполучною в найдавніших розчинах були звичайна глина або річковий мул. Сьогодні на заводах в цементний розчин додають великий наповнювач і отримують відмінний рідкий будівельний матеріал - товарний бетон. Ось така вона, «бетонна еволюція».

  А чи не відкрити бетонний завод ...

  Сьогодні, бетонні заводи відкриваються то тут, то там. Часто можна почути, що міні-підприємство з виготовлення бетону - відмінна ідея для бізнесу. Мовляв, потужності в 60 т / добу цілком достатньо для отримання непоганого прибутку.

  Ну що тут скажеш ... Шкода, що немає статистики по відкривається і закривається бетонним заводам. А то б податкові інспекції розповіли, який відсоток новачків залишається в цьому сегменті бізнесу. І знаєте чому? Та справа в тому, що «виплисти» «в конкурентно-бетонному море» може лише те підприємство, яке випускає високоякісний бетон.

  За законодавством якщо причиною руйнування будівельного об'єкта став неякісний товарний бетон, виробник виплачує багатомільйонні штрафи і повністю компенсує моральні та матеріальні збитки потерпілій стороні.

  Саме тому пристойний постачальник бетону має на своєму підприємстві з лабораторією. Там перевіряють не тільки кінцевий продукт, а й входить сировина. А доставивши готовий продукт на будмайданчик, водій віддає замовнику паспорт на кожну партію привезеного товарного бетону.

  Зрозуміло, що така безкомпромісна відповідальність є причиною того, що багато нововиявлені заводи з виробництва бетону перетворюються в «одноденки». А солідні підприємства залишаються непотоплюваними. 

  Величезна відповідальність зобов'язує виробника здійснювати вхідний контроль сировини не тільки під час приймання піску, щебеню тощо Це робиться регулярно, з інтервалом в кілька годин. Тільки так виробник може вберегти себе від судових позовів і подальшого за ними, розорення.

  Виробництво бетону - вимоги до інгредієнтів

  Щоб отримати якісний товарний бетон, необхідно змішати в певних пропорціях 5 компонентів:

сполучна (цемент);
невеликий наповнювач (пісок);
великий наповнювач (гравій або щебінь);
воду;
добавки і присадки (за бажанням замовника).
Саме якість піску визначає якість бетону.

  Звичайно, всі інші складові теж повинні відповідати жорстким вимогам стандарту. Але з поганого піску ніколи не вийде гарний товарний бетон. У піску не повинно бути землі, глини та інших домішок. Крім того, він повинен складатися із зерен певної фракції. І ще. Для отримання товарного бетону підходить тільки кар'єрний пісок.

Що стосується цементу, то на заводах використовують дві марки бетону: М 400 і М-500. Якщо замовник бажає, можна замінити їх на інші марки, але це робиться виключно під замовлення.

  Вода, що додається в суху суміш, завжди очищається від великих механічних частинок. Для отримання бетону використовують звичайну холодну воду зі свердловин, встановлених прямо на території заводу.

  Щебінь привозять з найближчих місцевих кар'єрів (так зменшується вартість кінцевої продукції). Гравій і щебінь підбираються потрібної лещадністю і проходять радіологічний контроль.

  Як отримують бетон

  Всі сухі компоненти відвантажуються в приймач (окремий для піску, окремий - для щебеню). Там кожен інгредієнт дозовано засипається в БСУ, бетонозмішувальну установку. Їх ще називають РБУ. На великих заводах процес завантаження і перемішування води, сухих компонентів (в т.ч. пластифікаторів, добавок) повністю автоматизований.

  Застосування високих технологій відрізняє серйозних виробників бетонів від «заводів-одноденок».

  Показником ефективності будь-якого бетонного заводячи є продуктивність (кількість кубів, що випускаються в годину). Зрозуміло, що чим потужніший бетонна установка, тим ефективніше працює підприємство.