Корзина
5 отзывов
Контакты
Газоблок Стоунлайт Бровары
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380964883838Алена
+380931033838Алена
+380665233838мененжер Алена
+380442330189бухгалтерия
Алена
УкраинаКиевул. Кемеровская 6, 4 этаж, оф. 410
Карта

Все про проект будинку

Все про проект будинку

Склад проекту - це ...

  Склад проекту - це ... Що таке склад проекту? Склад проекту - це комплект креслень, що складається з декількох розділів: архітектурного (АР), конструктивного (КР) і інженерного (ІР). У базовий склад проекту будинку входять АР і КР.

  Додатково до складу проекту можуть входити паспорт проекту, генплан забудови ділянки і кошторис на будівництво будинку. При індивідуальному проектуванні основним проектом будинку може передувати ескізний проект (ЕП).
Будівництво будинку - це ...
 
  Будівництво будинку - це ... Що таке будівництво будинку? Будівництво будинку - це створення (будівництво) житлового будинку, розрахованого для постійного або тимчасового проживання.
  Будівництво будинку з газоблока або котеджу з цегли  включає в себе повний комплекс організаційних, дослідницьких, проектних, будівельно-монтажних і пусконалагоджувальних робіт, пов'язаних зі створенням, реконструкцією або знесенням об'єкта.
  Результатом будівництва житлового будинку вважається зведена будівля, призначена для проживання і має внутрішню обробку і діючі інженерно-технологічні системи, з повним комплектом передбаченої законом документації.
Проект будинку - це ...

  Проект будинку - це ... Проект будинку - це комплект робочих креслень формату А3, що складається з 25-30 аркушів і містить технічні дані (з урахуванням Держстандартів і СНіПів), необхідні для отримання дозволу на будівництво будинку і проведення будівельних робіт.
Проект для будівництва приватного будинку
 Що таке проект будинку?
 
  Що таке проект будинку? Проект будинку - це комплект креслень з технічними даними, необхідний для будівництва будинку.
  Залежно від особливостей проекту, складності конструкцій і розміру будинку обсяг альбому проектної документації становить 25-30 аркушів формату А3.
  Проект додому розробляється професійними архітекторами, конструкторами та інженерами з використанням ГОСТів і СНіП. Стандартний архітектурно-будівельний проект є мінімально необхідним комплектом документів для отримання дозволу на будівництво будинку і виконання будівельних робіт.
  У базовий склад проекту входять архітектурний і конструктивний розділи, що містять креслення, необхідні для будівництва, технічні дані та перелік будівельних матеріалів.
  Повний комплект документів, крім архітектурного і конструктивного розділу, включає в себе інженерний розділ, паспорт проекту, генплан та кошторис на будівництво.
Таким чином, архітектурно-будівельний проект являє собою робочу документацію, без якої будівництво будинку може привести до необоротних наслідків.
  Маючи на руках професійний комплект креслень, Ви сміливо зможете приступити до будівництва будинку Вашої мрії.
  Домовик проект - проект на будівництво домаТак навіщо, все-таки, потрібен проект будинку (домовик проект)? Без якісно виконаного проекту будинку, Вам буде складно пред'явити будівельникам будь-які претензії, якщо через пару років у Вас виявляться зауваження до якості виконаних будівельних робіт: зовнішня обробка, текти покрівлі або підуть тріщини по фундаменту і стін.

  Так само, вже буде неможливо довести те, що всі проблеми на будмайданчику виникли з вини будівельників, а не через прорахунки і помилки в розрахунках навантажень і товщини несучих стін і невірного підбору будівельних матеріалів, так як самі будівельні організації в Таганрозі, як правило , цього не роблять.

  Одним з найбільш ризикованих факторів, що впливають на якість будівництва приватного будинку є відсутність проекту на будинок. Це питання вирішується на етапі прийняття рішення про необхідність придбання проекту будинку. Проект додому необхідний як для отримання дозволу на будівництво та проведення будівельних робіт, так і для введення в експлуатацію та реєстрації готового будинку.