Корзина
5 отзывов
Контакты
Газоблок Стоунлайт Бровары
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380964883838Алена
+380931033838Алена
+380665233838мененжер Алена
+380442330189бухгалтерия
Алена
УкраинаКиевул. Кемеровская 6, 4 этаж, оф. 410
Карта

Як підібрати планування будинку під ділянку?

Як підібрати планування будинку під ділянку?

Як підібрати планування будинку під ділянку?
 
  Планування будинку під участок Проектуємо разом з приватним житловим будинком, тераси і веранди краще розміщувати уздовж тієї стіни, яка довший.

  Це дозволить додатково захистити стіни будинку з газоблока або котеджу з цегли від вітру і знизить загальні тепловтрати. Загальна конструктивна схема приватного житлового будинку або котеджу визначається в основному його об'ємно - планувальними рішеннями.

  При ширині котеджу з цегли  більше 6 м (по довгій стороні) найпоширенішою схемою є схема з несучою стіною посередині. Величини перекриваються прольотів при цьому складають 3 - 4 м.

  При довжині прольотів до 3 м - в планування важко вписати великі житлові кімнати, а при довжині прольотів більше 4 м - відразу різко зростають вимоги, що пред'являються до несучих конструкцій перекриттів. У разі, коли ширина житлового будинку становить менше 6 м, то найекономічнішою схемою є однопролетная конструкція з дахом з найпростіших дерев'яних ферм (крокв).

  При такій схемі внутрішній простір будинку (одноповерхового, двоповерхового або житлового будинку з мансардним поверхом) можна вирішити за принципом відкритої вільного планування.

  Зі сказаного вище можна зробити висновок, про те що вибір того чи іншого типу житлової будови є відповідальним моментом, будь то одноповерховий будинок, двоповерховий будинок або будинок з мансардою, тому що будівництво будинку, котеджу або лазні здійснюється на довгі роки, а всі подальші переробки і перебудови будинку пов'язані зі значними фінансовими і матеріальними витратами.

  Навіть якщо немає можливості займатися індивідуальним проектуванням або якщо немає особливого бажання займатися цим питанням, то в такому випадку можна вибрати один з наявних готових типових проектів одноповерхового будинку, двоповерхового будинку або житлового будинку з мансардним поверхом, розроблених досвідченими фахівцями.

  На основі одного і того ж проекту, звичайно ж при певному творчому підході, можна отримати дуже різняться між собою рішення, дивлячись на які важко було б припустити, то що вони можуть брати початок від однієї і тієї ж відправної точки.

  В основному прагненням до індивідуальності та обґрунтовується бажання зупинитися на виборі індивідуального архітектурного варіанту споруди житлового будинку, котеджу, лазні. Тому індивідуальний проект і проектування можна замовити в організаціях , що спеціалізуються саме на цьому виді діяльності і в якому вони є професіоналами або виконати проект самому, на свій страх і ризик, відповідно до свого смаку. Але про смаки, як усім відомо, не сперечаються.