Корзина
5 отзывов
Газоблок Стоунлайт Бровары
+380964883838
+380931033838
+380665233838

Газобетон ГазоБет

Газобетон ГазоБет

Спершу

  Газобетон ГазоБет - На перших порах інколи  ми говоримо собі: будемо будувати будинок! І виникає маса питань: яким він повинен бути (планування, кількість поверхів, призначення) і з чого його будувати, щоб новий будинок радував багато років.

  Якщо на перше питання відповісти в общем-то легко і безліч нюансів, як правило, вирішуються на стадії проектування, то з вибором матеріалів часто виникають складнощі, адже він досить великий: будинки бувають дерев'яні, цегляні, блокові.

  При знайомстві з літературою по темі, в тому числі в Інтернеті, під час консультацій з фахівцями ми зустрічаємо думку, що газобетонні блоки якнайкраще підходять для будівництва. А якщо запитати в сусідів, то багато хто скаже: «Ми будували наш будинок з газобетону». Чому все більше людей вибирають цей будівельний матеріал, називаючи його одним з кращих?

З історії

Газобетон - З історііГазобетон відповідає всім сучасним вимогам, і все більше будинків, міських і заміських, житлових і комерційних, приховують за своїм красивим фасадом стіни саме з цього матеріалу. Однак технологія виробництва, хоч і вдосконалюється з кожним роком, не так вже й нова. Звернемося до історії питання. Штучний камінь, в той же час за своїми характеристиками схожий на дерево, був вперше отриманий в 1924 році в Швеції архітектором Ерікссоном. Незабаром вже запатентований матеріал став стрімко набирати популярність. У промислових масштабах виробництво пористого бетону запустили в 30-і роки. З цього моменту розроблений будматеріал, що володіє дуже високою якістю, став стабільно користуватися попитом на будівельному ринку, в тому числі і з-за доступності цін на нього. В СРСР газобетонні матеріали з'явилися в 1950-і-1960-і роки. Постійне поліпшення якості та оптимізація виробництва до 80-м-90-х років зробили газобетон широко відомим, популярним і часто обирається будматеріалом в Росії. На сучасних заводах процедура була вдосконалена, тому від зведених 40 років тому, нинішні будівлі відрізняються, так як складаються з газобетону «нового» покоління.

Що таке газобетон?

Газобетон - Що таке газобетон  за все, потрібно зрозуміти, що він із себе представляє. Отже, газобетон - особливий вид бетону, в якому до 85% обсягу зайнято штучно створеними маленькими (розміром 0,5-2 мм) замкнутими порами (осередками), від чого його називають комірчастим. Його застосовують як конструкційно-теплоізоляційний матеріал в будівництві різного роду будівель заввишки до 3-х поверхів і вологістю повітря до 75%. Іншими словами, блоки газобетону підійдуть, якщо потрібно звести міжквартирні / міжкімнатні перегородки або зовнішні стіни в багатоповерхових каркасно-монолітних будинках.

Більш того, ці блоки з успіхом використовуються не тільки в житловому і нежилому житловому будівництві, але і для реконструкції приміщень. Різноманітність щільності блоків, що задається виробниками, дозволяє застосовувати матеріал як для звичайного утеплення, так і для зведення несучих і не несучих стін, а також для заповнення пустот в несучих стінах, вже побудованих з інших матеріалів, або створення віконних, дверних, арочних перекриттів і навіть стель . До речі, якщо ви не знаєте, який матеріал віддати перевагу, наприклад, газобетон або цегла, то можете продумати варіанти з комбінованим будівництвом.

Для будівництва зазвичай вибирають автоклавний газобетон. Це означає, що отримана змішуванням вапна, піску і води суміш після введення газообразователя, що забезпечує пористу структуру матеріалу, твердне в автоклаві - апараті, де за допомогою значного підвищення температури і тиску хімічні реакції прискорюються. Також саме технологія автоклавної обробки дарує газобетону, ціна якого при цьому в порівнянні з неавтоклавного блоками змінюється ненабагато, властивості, що роблять його настільки привабливими серед інших популярних матеріалів: легкість блоків, простота в обробці, ідеальна «геометрія» отриманих елементів, високі теплоізоляційні і енергозберігаючі властивості , пожежна безпека і довгий термін експлуатації.

  На що звернути увагу при виборі?

Газобетон  Газобет - На що звернути увагу при вибореВибірая матеріал, з якого ви будете споруджувати будинок, варто звернути увагу на наступні моменти:

  По-перше, наскільки матеріал зручний в будівництві. Газобетон важить порівняно мало, а значить навантаження на фундамент значно знизиться, наприклад, в порівнянні з цеглою.

  Крім того, при монтажі використовувати блоки дуже легко, адже в силу технологічних особливостей виробництва, (див. Технологія виробництва газобетону, ви будуєте будинок з газобетону, блоки якого мають ідеальні розміри (похибка всього 1-2 мм).

  При цьому не важко випиляти з них елементи менших розмірів, необхідних в кладці, а якщо потрібно, то і відрізати зайве, щоб, наприклад, створити арки в дверних отворах. Простота у використанні є основною перевагою газобетонних блоків, ціна яких досить невисока.

  По-друге, чи буде комфортна температура в новій будівлі? Газобетон має низьку теплопровідність, що дозволить зберегти в будинку тепло, знизивши при цьому витрати на обігрів приміщення.

  Теплоізоляція забезпечується пористою структурою газобетону, яка не пропускає холод зовні і утримує тепло зсередини. З огляду на також, що для збірки конструкції необхідний не розчин, а спеціальний клей (його товщина складає всього 2-3 мм), підвищена однорідність стін збільшує теплоізоляцію приміщення.

  Це якість газобетону ГазоБет, де досить тепле літо, а й відчутно холодна зима, стає визначальним при виборі.

  По-третє, чи безпечний вибраний матеріал. В цьому плані сумнівів не виникає, так як сучасне виробництво і відповідність ГОСТам гарантує екологічність газобетону, адже газобетонні блоки поєднують в собі кращі властивості дерева і каменю, дозволяючи будинку "дихати", але при цьому бути міцним, безпечним і довговічним.

  До числа інших важливих переваг відносяться пожежна безпека, волого-і морозостійкість, паропроникність і відмінна звукоізоляція. Так, газобетонні блоки ГазоБет складаються з природного мінерального негорючого матеріалу, здатного витримувати високі температури протягом довгого часу. Матеріал не гігроскопічний, тобто не вбирає вологу, а віддає її в навколишнє середовище. Газобетон Газобет стійкий до холоду і його пористість в даному випадку перешкоджає деформації конструкції. Висока паропроникність дозволяє будинку «дихати» так само, як «дихають» дерев'яні будинки.

  Постійний приплив кисню і виведення за межі будівлі вуглекислого газу підтримують оптимальну вологість і забезпечують комфортні умови. І нарешті, будинок з газобетону не вимагає додаткових процедур по звукоізоляції, вже гарантованої особливою структурою поверхні.

  Привертає будівельників і підрядників вартість газобетону, адже загальна сума, витрачена на придбання, доставку та монтаж газобетонних блоків в Челябінську, значно нижче, ніж на інші матеріали.

  В цілому, будівництво будинку з газобетону дасть можливість швидко і з мінімальними зарплатами звести надійний будинок, в якому людям буде комфортно.

  Без чого не обійтися?

Газобетон ГазоБет  - Без чого не обойтісь коли  проект будинку складений, необхідні матеріали обрані і закуплені, варто подбати ще про декілька моментів.

  В силу того, що газобетон простий у використанні, він не вимагає складної апаратури для обробки, тобто досить ножівки або стрічкової електропилки. Важливим є вибір клею для кладки. Він продається в сухому вигляді і розводиться безпосередньо в момент робіт. Сам газобетон морозостійкий, в клей теж додають спеціальні противоморозні компоненти, так що будувати можна не тільки влітку, а й взимку, головне, щоб фундамент був рівний і відповідав технічним вимогам.

  На звичайний розчин блоки класти не прийнято, тому що клей, що укладається щодо тонким шаром, гарантує надійне та щільне зчеплення рядів і блоків між собою, мінімізуючи так звані «містки холоду». Блоки мають вивірені розміри з мінімальною похибкою, що не вимагають вирівнювання кривизни, тому клей, а не розчин виявляється доцільніше використовувати в тому числі і з економічної точки зору.

  Де купити газобетонні блоки?

Газобетон ГазоБет  - І так, будівництво розпочалося, ви визначилися, що матеріалом стануть газобетонні блоки, залишилося  знайти місце, де вас влаштує їх ціна. Щоб бути впевненим у якості придбаних блоків, краще зупинити свій вибір на виробнику ГазоБета, адже тільки завод газобетону Газобет  може гарантувати відповідність всім стандартам, зберігаючи при цьому доступну ціну. Виготовлені на Тернопільському  заводі «Газобет» газобетонні блоки продаються по всій Україні. Така широка географія поставок також служить гарантом якості, адже дуже багато побудували будинок з газобетону, а значить довірили своє майбутнє матеріалу, купленому в компанії «Газобет».