Корзина
5 отзывов
Контакты
Газоблок Стоунлайт Бровары
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380964883838Алена
+380931033838Алена
+380665233838мененжер Алена
+380442330189бухгалтерия
Алена
УкраинаКиевул. Кемеровская 6, 4 этаж, оф. 410
Карта

БУДИНКИ З ГАЗОБЕТОНУ ГАЗОБЕТ (GAZOBET)

БУДИНКИ З ГАЗОБЕТОНУ ГАЗОБЕТ (GAZOBET)

БУДИНКИ З ГАЗОБЕТОНУ ГАЗОБЕТ (GAZOBET)

  Незалежно від того, що ви виберете, найекономічнішими і затребуваними будуть вдома з такого будматеріалу, як газобетон ГАЗОБЕТ (GAZOBET).

  При будівництві малоповерхових будівель цей матеріал користується особливою популярністю у клієнтів. І пояснюється це декількома факторами.

  Перший - це невисока вартість як матеріалу, так і самого будинку з  газобетону ГАЗОБЕТ (GAZOBET) в цілому. Крім відносної недороговізна газобетонних блоків ГАЗОБЕТ (GAZOBET), можна відзначити також економічність фундаменту для майбутнього житла. Маса газобетону значно менше маси цегли, а значить, для будинку в першому випадку можна вибрати стрічковий полегшений або стовпчастий фундамент, який обійдеться дешевше.

  Другий, не менш важливий фактор - теплопровідність. У газобетону ГАЗОБЕТ (GAZOBET) цей показник досягає 0,15 - 0,3 Вт / м Град. А то є, товщина стіни з цього матеріалу може бути невеликою (достатньо 30 см). Відповідно, необхідність в додатковому утепленні стін не буде.

  Ще одна причина популярності газобетонуГАЗОБЕТ (GAZOBET) - пожежостійкість. В цьому плані якість і надійність газоблоків можна порівняти з надійністю цегляної кладки. Стійкість до займання і екологічність газобетону (що важливо, якщо ви плануєте тривале проживання в будинку) відповідає діючим вимогам до будматеріалів.

  Крім того, такий матеріал, як газобетон ГАЗОБЕТ (GAZOBET), відрізняється хорошою опірністю біологічного впливу. Це означає, що в блоках не утворюється цвіль або грибок, що допомагає заощадити час і гроші на обробку будматеріалів дорогими антисептиками.

  Газобетонні будівлі з ГАЗОБЕТ (GAZOBET) можуть довго прослужити, з урахуванням вдосконалення технологій виробництва і грамотно виконаних робіт. Так як компанія  має справу виключно з надійними і перевіреними виробниками будматеріалів, це дозволяє гарантувати незмінно чудову якість зводяться будинків з газобетону ГАЗОБЕТ (GAZOBET).

  Нарешті, сьогодні існує безліч різноманітних проектів будинків з газобетону, що втілюють практично будь-яке дизайнерське рішення. Будинки, побудовані з газоблоків ГАЗОБЕТ (GAZOBET), завжди можна обробити деревом, цеглою, сайдингом або декоративним каменем. А це перевага, в свою чергу, дозволяє говорити про чудових естетичних характеристиках матеріалу.