Корзина
5 отзывов
Контакты
Газоблок Стоунлайт Бровары
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380964883838Алена
+380931033838Алена
+380665233838мененжер Алена
+380442330189бухгалтерия
Алена
УкраинаКиевул. Кемеровская 6, 4 этаж, оф. 410
Карта

Як побудувати будинок у Тернополі чи у Львові

Як побудувати будинок у Тернополі чи у Львові

ЯК ПОБУДУВАТИ ДУЖЕ ДЕШЕВО

  Побудувати або зробити ремонт «дешево» - просто, особливо під час кризи. Тільки потрібно пам'ятати, що за все потрібно платити, і чудес не буває. Для того щоб побудувати дешево, потрібно знайти приватну бригаду, бажано іногородню, і поринути з ними в захоплюючий і непередбачуваний процес будівництва. Про сумний досвід відвідувачів сайту читайте тут.

  Давайте разом порахуємо:

  Так як у Вас є справи і працювати виконробом у себе на об'єкті Ви не можете, доведеться його найняти. Якщо на оклад, то це 10000-15000 грн на місяць, а також витрати на щоденні потреби. Якщо не на оклад, Ви ніколи не дізнаєтеся, скільки на Вас заробили. В результаті може вийти і 30000 грн на місяць - все буде заховано в ціни. Скажімо, цегла муляр буде класти по 4 грн ціна від виконроба для Вас буде 8-10, додайте ще вартість розшивки швів.

  Закупівлі матеріалів Ви довірите виконробу? Здогадуєтеся, який сенс закладений в рекламні заклики типу «виконавців робіт і архітекторам - особливі умови»? Вірно - відкат. Якщо виконроб не попросить накинути щось зверху, то вважайте, що 10 відсотків вже включені, а якщо попросить, то може бути і 30 відсотків. Не дивуйтеся: з чека або накладної реальну ціну Ви ніколи не дізнаєтеся.

  Витрата матеріалів - ще одна стаття доходу нечесних майстрів і бригад. Нам відомі випадки, коли при стандартному витраті фарби 300 грам на м2, клієнтам «малювали» більше кілограма.

  Так як виконроб повинен ще й будувати, часу на постійний моніторинг постачальників у нього немає. Значить закуповувати він буде швидше за звичкою, де «як йому здається» дешевше.

  Це ще додаткові втрати 2-5% на матеріалах тільки через те, що ніхто системно не працював над закупівлями.

  Тепер про виконавців. Як думаєте, робочих на опалубку Ваш виконроб поставить найдешевших або професіоналів? Скільки накине зверху? 10-20 відсотків? Ну а якщо свої "жигулі" вже пора на іномарку міняти? ..
  Ну і звичайно втрати на совість. Що це таке - це запас, якого не повинно бути. Це зайва арматура, яка залишилася. Це цемент, який куплений за Ваші гроші і залишився, а то і перекочував (а по суті був перепроданий) на інший об'єкт.

  Ну і постійні «не вистачило» - то цементу то газоблока Газобет Gazobet не вистачило, то фарби, то піни і т.д. Щоб перевірити норми витрати, доведеться жити на будівництві і освоїти по ходу будівництва ще одну-дві нових для себе професії.

  Ось і вся економіка. Наша прибуток навіть менше, ніж націнка в звичайному продуктовому магазині. З огляду на те, що одночасно у нас кілька об'єктів, найнижчі ціни на матеріали, постійні бригади, ми можемо собі це дозволити.

  Коли ж Ви потрапите на зголоднілу бригаду або приватного виконроба, все вже буде залежати від їх апетитів. І це тільки економіка. Останнє питання - в лотерею граєте? Шанси побудувати хороший будинок з приватними бригадами безумовно є, приблизно такі ж як в лотереї. Рішення за вами.