Корзина
5 отзывов
Контакты
Газоблок Стоунлайт Бровары
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380964883838Алена
+380931033838Алена
+380665233838мененжер Алена
+380442330189бухгалтерия
Алена
УкраинаКиевул. Кемеровская 6, 4 этаж, оф. 410
Карта

КЕРАМІЧНІ БЛОКИ

КЕРАМІЧНІ БЛОКИ

КЕРАМІЧНІ БЛОКИ

  Керамічний блок (керамоблок) сьогодні широко використовується в малоповерховому будівництві. Велика частина блоків, які можна купити в Україні, імпортується з країн Європи, що говорить про відмінну якість матеріалу і дотриманні технічних норм при виготовленні.

  Будинки з блоків володіють хорошими експлуатаційними властивостями, про які ви дізнаєтеся з нашої статті.

Керамічний блок виготовляють з природного матеріалу - глини - шляхом ретельної обробки, сушіння, шліфування і т.д. Таким чином, керамоблоки відрізняються екологічнсотью матеріалу і відсутністю шкідливих домішок в складі, що сприяє здоровому клімату в приміщенні.

  Крім цього, Керамічний блок мають відмінні теплоізоляційні властивості. У деяких випадках будинку з блоків не потребують утеплення.

  Зрозуміло, це залежить від кліматичних умов регіону, теплотехнічних розрахунків і товщини самої керамоблочной стіни. Проте, доведена здатність таких стін зберігати на якийсь час не тільки тепло ззовні, а й тепло від батарей всередині будівлі.

  Разом з тим, керамоблок є «дихаючим» матеріалом, так що влітку пропускає повітря, роблячи температуру повітря в приміщенні комфортної для проживання.

  На будівництві з керамоблоков також можна заощадити: зниження витрат можливе на матеріали для утеплення, відповідні роботи, а також на зведення фундаменту, адже вага стін з блоків порівняно малий. Крім того, економія досягається за рахунок кількості розчину і термінів будівництва.

  До слова, можливість швидкого зведення будинку з керамоблоков - ще один суттєвий плюс даного виду будівництва.

  І хоча керамічні блоки на вигляд здаються крихкими, мають порожнечі всередині, на міцність це не впливає. Велика частина керамічних блоків має марку міцності М100 (це важливий критерій при виборі будматеріалу), що дозволяє зводити несучі стіни висотою в кілька поверхів. Крім іншого, керамоблоки мають пожаробезопасностью і шумоізоляцією.

  При будівництві будинку будь-якого забудовникові необхідно мати гарантію якості використовуваних будматеріалів і виконаних робіт. Зокрема, будівництво з керамічних блоків має безліч нюансів, які варто довірити тільки професіоналові.

  Наприклад, керамоблоки ніколи не використовуються разом з іншими будівельними матеріалами, а сама кладка блоків відбувається в кілька етапів.