Корзина
5 отзывов
Газоблок Стоунлайт Бровары
+380964883838
+380931033838
+380665233838
  • Газоблок Стоунлайт Бровары
  • Статьи
  • Котедж з газобетону Газобет GazoBet - недороге і швидке будівництво в Житомирі, Києві, Запоріжжі, Харкові, Суммах, Черкасах, Кіровогдарі,Вінниці, Дніпрі

Котедж з газобетону Газобет GazoBet - недороге і швидке будівництво в Житомирі, Києві, Запоріжжі, Харкові, Суммах, Черкасах, Кіровогдарі,Вінниці, Дніпрі

Котедж з газобетону Газобет GazoBet - недороге і швидке будівництво в Житомирі, Києві, Запоріжжі, Харкові, Суммах, Черкасах, Кіровогдарі,Вінниці, Дніпрі

Котедж з газобетону Газобет GazoBet  - недороге і швидке будівництво


Використання газобетону Газобет GazoBet дозволяє зводити заміські будинки в стислі терміни і з меншими витратами, ніж при будівництві з цегли. Газобетону Газобет GazoBet є недорогим, легким і простим в обробці матеріалом. Він володіє відмінними теплоізоляційними показниками, стійкий до впливу вологи, а за ступенем екологічності наближається до деревини.


  Для будівництва власного будинку можна використовувати газоблок Газобет GazoBet,  виготовлений безпосередньо на будмайданчику. Цей матеріал не вимагає дорогого устаткування для виробництва, а процес твердіння вироби відбувається при природних умовах.

  Щоб виготовити газобетонГазобет GazoBet , потрібні якісні газообразователі і газогенератор, а також певні знання для грамотного складання суміші з потрібних компонентів. При бажанні можна освоїти технологію виготовлення газобетону і отримувати добротний будматеріал прямо на своїй ділянці, економлячи значні кошти.


  Газобетонні блоки Газобет GazoBet не так інтенсивно поглинають воду, як газобетонні вироби. Пов'язано це з тим, що внутрішні осередки мають герметичні оболонки і не контактують один з одним. Низький показник вологопоглинання дозволяє обходитися без дорогих гідроізоляційних матеріалів.


  Склад газобетону Газобет GazoBet абсолютно безпечний для навколишнього середовища, так як основними його компонентами є якісний цемент, пісок, вода і газоутворювач, аналогічний тому, який використовується при миловарінні.


 Газобет GazoBet має кілька спільних рис з деревиною. Як і пиломатеріали, він дуже легкий, тому не тоне у воді. Він легко обробляється свердлом, ножівкою, гвоздится і строгается.

  Як і пиломатеріали з деревини, газоблоки Газобет GazoBet забезпечують високу теплоізоляцію. Огороджувальні конструкції з блоків не вимагають утеплення і мають здатність «дихати» завдяки своїй пористій микроструктуре.

  Будівництво котеджу з газобетону Газобет GazoBet дозволяє отримати екологічно чисте житло з корисним мікрокліматом і низькими витратами на опалення. Стіни з газоблоків Газобет GazoBet прогріваються так само швидко, як і дерев'яні конструкції.


  На відміну від деревини, газобетон Газобет GazoBet є негорючим, пожежобезпечним матеріалом. При впливі вогню він не руйнується, не виділяє токсичного диму. Це біостійкий матеріал, не схильний до поразки комахами і цвіллю. Газоблоки не потрібно обробляти антисептиками.


  Монтаж конструкцій з газобетонних блоків Газобет GazoBet здійснюється набагато швидше і з меншими зусиллями, ніж при зведенні стін з рядового цегли. Блоки мають дуже великі габарити, тому кожен стандартний блок замінює близько 15-17 цегли. Вага газобетонного виробу Газобет GazoBet менше, ніж у цегли аналогічних розмірів. Тому блоки можна пересувати вручну, встановлювати без застосування підйомного обладнання. Це дозволяє збільшити швидкість будівництва в кілька разів.


  При укладанні газоблоків використовується клей, який наноситься невеликим шаром (3 мм) і має невисоку теплопровідність. Стіни виходять майже монолітними, на відміну від конструкцій з цегли, в яких товсті шви з цементного розчину випускають тепло з будинку.


  Економічна вигода від застосування газобетонних блоків проявляється на кількох етапах робіт з будівництва, а також в процесі експлуатації котеджу. При зведенні будівлі можна використовувати полегшений недорогий фундамент.

  Стіни виходять дуже рівними, тому не вимагають великої кількості штукатурної суміші при обробці. Зовнішня і внутрішня облицювання стін з газоблоків виконуються дуже легко, так як матеріал має гарну адгезію. Так як зовнішні стіни не потребують утеплення, при будівництві економляться кошти, які при зведенні цегельних будинків витрачаються на придбання і установку теплоізоляційних матеріалів.

  У процесі проживання в котеджі з газобетонних блоків витрачається менше енергоносіїв, так як стіни є герметичними і добре зберігають тепло в будинку.