Корзина
5 отзывов
Газоблок Стоунлайт Бровары
+380964883838
+380931033838
+380665233838

Будинки із газобетона Газобет у Тернополі, Львові, Луцьку,Ужгороді, Івано-Франківську,Чернівцях, Рівному

Будинки із газобетона Газобет у Тернополі, Львові, Луцьку,Ужгороді, Івано-Франківську,Чернівцях, Рівному

Будинки із газобетона Газобет у Тернополі, Львові, Луцьку,Ужгороді, Івано-Франківську,Чернівцях, Рівному

  Найекономічнішими і найпопулярнішими будуть будинки з такого стройматеріалу, як газобетон ГазоБет.

  При будівництві малоэтажних будинків цей матеріал користується особливою популярністю у клієнтів «Укр-Цегли». І пояснюється це декількома факторами.

  Перший - це невисока вартість як матеріалу, так і самого будинку з газобетону Газобет в цілому. Крім відносно недороговизни газобетонних блоків Газобет, можна також відзначити економічність фундаменту для майбутнього житла.

  Масса газобетона значно  менше масси цегли , а значить, для дома в першому випадку можна вибрати стрічковий полегшенний  або стобчастий фундамент, який обійдеться дешевше.

  Другий менш важливий фактор - теплопровідність. У газобетона Газобет цей показник досягає 0,15 - 0,3 Вт / м Град. А то есть, товщина  стінки з цього  матеріалу може бути невеликим (досить 30 см). Отже  необхідності в додатковому утепленні стін не буде.

  Ще одна причина популярності газобетону Газобет - вогнестійкість. У цьому плані якість і надійність газоблоків Газобет можна порівняти з надійністю цегляної кладки.

  Стійкість до випалу і екологічність газобетону Газобет (що важливо, якщо ви плануєте тривалий проживання в домі) відповідає діючим вимогам до будівельних матеріалів.

  Крім того, така матеріал, як газобетон Газобет, відрізняється гарною сопротивляемостью біологічним впливом. Це означає, що в блоках не утворюється м`язі або грибок, що допомагає економію часу та грошей на обробку будівельних матеріалів дорогостоящими антисептиками.

  Газобетонні будівлі Газобет можуть довго прослужити, з урахуванням удосконалення технологій виробництва та правильно виконаних робіт.

  Так як компанія «Укр-Цегла» має справу виключно з надійними та перевіреними виробниками будівельних матеріалів, це дозволяє гарантувати незмінно превосходное якість виготовлених будинків з газобетону.

  Нарешті, сьогодні існує безліч різноманітних проектів будинків з газобетонів, що реалізують практично будь-яке дизайнерське рішення.

  Будівлі, побудовані з газоблоків, завжди можна обробити деревом,цеглою, сайдігом або декоративним камнем.