Корзина
5 отзывов
  • Газоблок Стоунлайт Бровары
  • Статьи
  • Будинки з газобетону  Газобет в Києві, Суммах , Черкасах, Тернополі, Дніпрі, Донецьку, Львову, Хмельницькому , Ужгороді , Івано-Франківську.
Контакты
Газоблок Стоунлайт Бровары
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380964883838Алена
+380931033838Алена
+380665233838мененжер Алена
+380442330189бухгалтерия
Алена
УкраинаКиевул. Кемеровская 6, 4 этаж, оф. 410
Карта

Будинки з газобетону  Газобет в Києві, Суммах , Черкасах, Тернополі, Дніпрі, Донецьку, Львову, Хмельницькому , Ужгороді , Івано-Франківську.

Будинки з газобетону  Газобет в Києві, Суммах , Черкасах, Тернополі, Дніпрі, Донецьку, Львову, Хмельницькому , Ужгороді , Івано-Франківську.

Будинки з газобетону  Газобет, Аерок, Стоунлайт в Києві, Суммах , Черкасах, Тернополі, Дніпрі, Донецьку, Львову, Хмельницькому , Ужгороді , Івано-Франківську.

  Будинки з газобетону Газобет, Аерок, Стоунлайт останнім часом активно будуються в нашій країні.

  Цей будівельний матеріал з'явився порівняно недавно, але замовники вже встигли оцінити його переваги, і часто не без підстави вважають за краще такі будинки дерев'яним або цегляним. Ми пропонуємо послуги продажі  газобетону Газобет, Аерок, Стоунлайт в Києві, Суммах , Черкасах, Тернополі, Дніпрі, Донецьку, Львову, Хмельницькому , Ужгороді , Івано-Франківську..

  В першу чергу, це відмінний вогнетривкий матеріал, за ціною вигідно відрізняється від цегли або монолітного бетону. Як і пінобетон, газобетон Газобет , Аерок, Стоунлайт відноситься до групи комірчастих бетонів, але має принципово іншу технологію виготовлення.

  Різниця полягає тут у використовуваному піноутворювачі і в способі твердіння. Автоклавний керований процес дає можливість отримувати готовий виріб, для якого заздалегідь було поставлено необхідний набір властивостей.

 

  Пористість і легкість газобетонних блоків пов'язані з тим, що компонентами суміші є терпкий кремнеземний компонент і газообразователь (в потрібній пропорції розведені водою).

  Завдяки газообразователя підвищується теплоізоляційна здатність і щільність, але ось міцність певною мірою знижується, в порівнянні з тим же цеглою. Втім, при будівництві малоповерхових будівель запасу міцності газобетонних блоків Газобет , Аерок, Стоунлайт з лишком вистачає, щоб витримати вагу стіни, перекриття та покрівлі.

  Низька теплопровідність, мала питома вага даного пористого матеріалу, а також його екологічність і вогнестійкість часто спонукають клієнтів зробити вибір саме на користь газобетонного будинку.

  До речі, для порівняння - вага повнотілої одинарної цегли становить приблизно 1800 кг / м3, а для кладки з газобетонних блоків D400 цей показник становить всього лише 450 кг / м3. Але і це ще не все.

  Назвемо ще ряд переваг газобетонних блоків.

  При будівництві будинку під ключ дуже значно знижуються трудовитрати, а значить, і вартість робіт. Газобетонні блоки Газобет,  Аерок, Стоунлайт  можуть виготовлятися різних розмірів.

  Стандартний розмір - 300 х 200 х 600 мм; такий блок може замінити 23 звичайних білих цегли. І, якщо цегляна кладка такого розміру важила б 100 кг, то тут ми маємо масу всього лише 28 кг.

  Отже, при будівництві не потрібен такий масивний фундамент, який укладався б при використанні в зведенні стін цегли або бетону. Та й з транспортуванням до ділянки будівництва клопоту виникає куди менше.

 

  Завдяки високому опору теплопередачі спочатку даний матеріал використовувався тільки як утеплювач. Але пізніше розрахунки показали, що, якщо щільність газобетону складає від 450 кг / м3, то він витримає навантаження, створювану при будівництві малоповерхового котеджу.

  Таким чином, стало можливим істотне зниження товщини стіни: якщо типова товщина цегляної стіни становить 510 або 640 мм, то в разі газобетонного блоку нам необхідно, згідно з нормами , всього 375-400 мм.

  Оскільки технологія дозволяє випускати блоки досить правильної і рівною геометричної форми (допустима похибка становить всього 1 мм), то побудована стіна майже не вимагає робіт з вирівнювання. При цьому практично не викликає особливих проблем свердління і штроблення стін перфоратором, наприклад, під приховану електропроводку.

  Крім того, матеріал дуже легко піддається різанню, а значить, архітектор, працюючи з замовником, може розробити оригінальний робочий проект і реалізувати ідею будь-якої конфігурації затишного будинку під ключ.

 

  У Скандинавських країнах (тобто в північних широтах, що дуже близько до російського клімату) газобетонні будинки почали будувати 75-80 років тому, і багато споруд експлуатуються в даний час. Це гарне доказ довговічності даного будівельного матеріалу.

  Якщо для будівництва будинку з газобетону Газобет, Аерок, Стоунлайт використовуються газобетонні блоки Газобет, Аерок, Стоунлайт, отримані автоклавним способом, то для них є скоєно необов'язковим застосування традиційного цементного розчину.

  Чудовою альтернативою є спеціальні клейкі речовини, завдяки яким значно зменшуються шви (їх товщина не перевищує 1,5 мм), а значить, і будинок буде більш теплим.

Ну, і, звичайно, завдяки своїй вогнетривкості матеріал, про який ми говоримо, більш безпечний, ніж дерево.