Корзина
5 отзывов
Контакты
Газоблок Стоунлайт Бровары
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380964883838Алена
+380931033838Алена
+380665233838мененжер Алена
+380442330189бухгалтерия
Алена
УкраинаКиевул. Кемеровская 6, 4 этаж, оф. 410
Карта

Специфіка роботи з облицювальним цеглою

Специфіка роботи з облицювальним цеглою


Специфіка роботи з облицювальним цеглою

  Кожен власник приватного будинку знає, що зовнішнє облицювання додатково захищає стіни від зовнішніх впливів, в тому числі вологи, служить теплоізоляцією. Серед великої кількості будівельних оздоблювальних матеріалів уже багато років одним з найпопулярніших вважається облицювальну цеглу.

  ЯК ВИБРАТИ ОБЛИЦЮВАЛЬНИЙ ЦЕГЛА

  Лицьова або клінкерна цегла виробляється з вогнетривкої глини при високих температурах, завдяки чому він не боїться перепадів температур, вологи, і при цьому відмінно утримує тепло і зовнішні звуки.

  Для того щоб отримати якісну цеглу, важливо звернути увагу на всі дрібниці - на ньому не повинно бути відколів, тріщин, помітних шорсткостей, однорідність кольору, без плям і розлучень.

  ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ОБЛИЦЮВАННЯ клінкерну цеглу

  Зараз затребувані три технології, за якими проводиться кладка клінкерної цегли:

  Пряма (найпростіша і найпоширеніша);

  Декоративна - складність її в тому, що малюнки на поверхні стіни реалізуються за допомогою швів і застосування різнокольорових цеглин;

  Художня - перед тим, як довірити фахівцеві кладку, необхідно розробити повний проект всього декорування будинку.

  Основні етапи кладки:

  Підготовка цоколя - він вирівнюється по горизонталі за допомогою рівня після викладання першого ряду цегли;

  Розкладка - цегла укладається без розчину для визначення ділянок, в яких необхідно його різати;

  Облицювання - процес аналогічний стандартної кладці.

  ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ З облицювальної цегли

  Кладка облицювальної цегли починається з кута. Після того, як укладено 5-6 рядів, важливо заново натягнути шнур для кладки вище, за яким слід продовжувати. Не варто розводити велику кількість розчину, інакше він застигне, а пісок просто осяде.

  На окрему увагу заслуговує дотримання швів одного розміру - досягти цього можна використовуючи квадратний сталевий пруток перетином 10 * 10 мм, який укладається врівень з розчином, служачи орієнтиром.

  Не варто забувати про те, що така цегла декоративний, тому його необхідно закріплювати до основної несучої стіни за допомогою дюбелів 6К (або їх аналогів), які забиваються в стіну на рівній відстані з додатковою натяжкою сталевого дроту між ними (вона служить одночасно для армування і в якості орієнтира при кладці).