Корзина
5 отзывов
Газоблок Стоунлайт Бровары
+380964883838
+380931033838
+380665233838
  • Газоблок Стоунлайт Бровары
  • Статьи
  • Як будуються недорогі будинки з газобетону Газобет у Тернополі, Львові, Києві, Ужгороді, Луцьку, Рівному, Вінниці, Івано-Франківську, Хмельницьку?

Як будуються недорогі будинки з газобетону Газобет у Тернополі, Львові, Києві, Ужгороді, Луцьку, Рівному, Вінниці, Івано-Франківську, Хмельницьку?

Як будуються недорогі будинки з газобетону Газобет у Тернополі, Львові, Києві, Ужгороді, Луцьку, Рівному, Вінниці, Івано-Франківську, Хмельницьку?

Як будуються недорогі будинки з газобетону Газобет у Тернополі, Львові, Києві, Ужгороді, Луцьку, Рівному, Вінниці, Івано-Франківську, Хмельницьку?

  Сьогодні на будівельному ринку заміського житла, з величезного розмаїття будівельних матеріалів переважають блоки з газобетону. За деякими оцінками сумарна частка цього будівельного матеріалу досягає 75%.

  Така популярність обумовлена ​​низкою очевидних переваг.

  Це відносно невелика маса блоку, в порівнянні з його розмірами.

  Тепло і звукоізоляційні властивості матеріалу, пожежна безпека, ну і головне, доступність, тобто відносно невисока ціна, в порівнянні з іншими будівельними матеріалами, такими як цегла або дерево. Саме завдяки появі такого будівельного матеріалу, багато хто зміг собі дозволити побудувати будинок з газобетону Газобет   під ключ.

ВІДМІТНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДАНИХ БЛОКІВ

  Будівництво будинків з газобетону Газобет по суті своїй мало чим відрізняється від будівництва будинків з цегли, технології зведення дуже схожі. Але завдяки вищеописаним властивостям матеріалу, будівництво з газобетонних блоків Газобет виконується ще простіше і швидше, що економить час на будівництво і скорочує його вартість. Якщо заглиблюватися в технологію, то можна виділити кілька основних переваг.

  З огляду на легкість блоків, коробка будинку виходить не важкою, а значить і не потрібно зводити потужний фундамент, що дозволяє скоротити витрати і відносно недорого побудувати будинок.

  Ціна будинку знижується за рахунок скорочення витрат на сам стіновий матеріал, скорочення витрат на його доставку та доставку суміші кладки, а також на обсязі робіт і їх вартості зі зведення фундаменту.

  В кінцевому підсумку ціна на будівництво будинку з газобетону істотно нижче, ніж на аналогічний будинок з цегли. Як правило для будинків з пористого бетону застосовують мелкозаглубленний фундамент, оскільки такий тип фундаменту здатний витримувати яку вони надають на нього навантаження.

  Блоки з пористого бетону, будь-то піноблок, полістирол бетон блок, або будь-який інший газоблок, скріплюються між собою спеціальними клейовими складами, які в свою чергу, завдяки товщині шва не більше п'яти міліметрів, виключають проникнення холоду в будинок, через відсутність містків холоду. Завдяки цьому будинок ставати енергоємним і теплозберігаючих, що дозволяє економити на його подальшому утриманні.

  СЛАБКІ СТОРОНИ газобетонних блоків Газобет

  1) Завдяки спіненої структурі бетону, дані блоки мають знижений коефіцієнт несучої здатності, що не дозволяє будувати будинки без використання залізобетонних, армуючих і сполучних елементів. Такі елементи виконують функцію перемичок і несучих частин коробки будинку, як горизонтальних і вертикальних опор для важких плит міжповерхових перекриттів. Незважаючи на використання підсилюючих елементів в конструкції, ціна будинку в Єкатеринбурзі залишається на прийнятному рівні, і зможе легко конкурувати з вартістю квартири.

  2) Так само газобетонні блоки Газобет  мають властивість вбирати воду, а як відомо вода руйнує бетон. Тому після зведення коробки будинку з газобетонних блоків, Газобет необхідно провести її консервацію, або виконати фасадні роботи, щоб захистити будинок від намокання і руйнування.

  ЯК УКЛАДАННЯ

  Завдяки появі таких матеріалів як газобетонні блоки Газобет,  побудувати заміський будинок стало можливим практично для будь-якої сім'ї має стабільний дохід середнього достатку. Багато хто прагне зробити це самі, намагаючись побудувати садовий будиночок з мансардою, хтось вважає за краще залучати досвідчених фахівців для будівництва заміських котеджів.

  Ми ж рекомендуємо, перед тим як починати будівництво власного будинку, зважити всі «за» і «проти». Прорахувати власні можливості і трудовитрати, для того щоб будівництво будинку не перетворилося для вас на каторгу.

  Звертаючись до професіоналів, таким як Компанія Укр-цегла, ви можете бути впевнені, що ваша мрія про заміському будиночку буде втілена в життя в короткі терміни з високою якістю виконання робіт і використовуваних матеріалів. Ми будуємо на совість для того щоб ім'я нашої компанії ще довгі роки викликало почуття подяки в серцях і душах наших замовників.