Корзина
5 отзывов
Контакты
Газоблок Стоунлайт Бровары
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380964883838Алена
+380931033838Алена
+380665233838мененжер Алена
+380442330189бухгалтерия
Алена
УкраинаКиевул. Кемеровская 6, 4 этаж, оф. 410
Карта

Переваги і недоліки металевих і цегляних гаражів

Переваги і недоліки металевих і цегляних гаражів

Переваги і недоліки металевих і цегляних гаражів
 

  Кожній машині потрібно приміщення для стоянки, тобто гараж. В даний час для будівництва гаражів використовують різні будматеріали: цегла, метал, дерево, бетон або шлакоблок.

  Це може бути надземна або підземна споруда, що окремо стоїть або прибудована до будинку. Щоб б вам легше було прийняти вірне рішення наведемо всі позитивні і негативні сторони споруд з металу і цегли.

 

  Переваги та недоліки металевого гаража

  До переваг гаража з металу відноситься:

  Можливість швидкої перебазування. Основу такого гаража складає цілісна зварна конструкція, яка дозволяє його легко перевезти на місце установки. Для транспортування потрібно вантажна машина і кран - маніпулятор. Так само його можна без праці перемістити в будь-яку точку міста при зміні місця проживання.
Невелику вартість.

  Для металевої конструкції немає необхідності зводити фундамент, заливати бетонну підлогу, влаштовувати дахове покриття та штукатурити стіни. Відсутність капвкладень, довговічність і міцність матеріалу говорить про вигоду придбання металевого гаража. У ньому також можна не тільки залишати машину, але і зберігати зимові та літні шини, різні автозапчастини та предмети, що стали зайвими в інтер'єрі будинку або квартири.

  У металевого гаража є і свої мінуси:

  Висока теплопровідність. При різкій зміні температури навколишнього середовища на внутрішніх поверхнях конструкції відбувається утворення конденсату, скупчення якого сприяє прискоренню корозійних процесів.   Підвищений рівень вологості також згубно позначається і на технічний стан вузлів і деталей автомашини.
Пожежна вразливість. При спалахи за стінкою гаража, вогонь скоріше за все пошириться і на внутрішній простір. Тому вибирати місце розміщення металевого гаража потрібно подалі від потенційно небезпечних джерел загоряння.
  Складність в організації опалення і прокладання електромереж. Найчастіше такі споруди не опалюються і слабо висвітлюються у вечірній і нічний час. А отже, відсутні умови для проведення ремонту і техогляду автомашини всередині конструкції в холодну пору року. До того ж взимку існує небезпека обмерзання замку, що утрудняє процес відкривання. При сильних морозах в металевому гаражі також буває складно завести і прогріти машину.
  Підвищена небезпека зломів і викрадень. Металева конструкція заводського виробництва досить проста і легко розбирається. Безперешкодно потрапити всередину такого гаража можна піднявши його за допомогою домкрата. І замок у них не зовсім надійний, так як має простий механізм без противовзломной захисту. Тому необхідно вживати додаткових заходів щодо підвищення секретності замків і виконання зварного з'єднання між металевою підлогою і огороджувальними конструкціями гаражу

  Плюси і мінуси кладки гаража з цегли

  Цегляна споруда, призначене для зберігання транспортного засобу, є повноцінним об'єктом нерухомості. Звичайно його вартість набагато вище, ніж металевої конструкції, але і продати при нагоді його можна за набагато більшу суму. Зведення гаража з цегли вимагає більше грошових витрат і наявність вільного часу. Але з часом ці витрати окупаються, так як в цегляному приміщенні умови зберігання та проведення ремонтних робіт є більш оптимальними.

  До переваг цегляного гаража також можна віднести:

  Кращі умови для обладнання оглядовою ямою і підпілля для зберігання запасів на зиму.

   Вогнестійкість. Цегляні будівлі володіють більш високим рівнем стійкості до вогню. Але краще завжди дотримуватися правил пожежної безпеки та мати в наявності засоби пожежогасіння: вогнегасник, лопату і ящик з піском. Зберігання паливно-мастильних матеріалів повинно бути в спеціально відведеному місці.

  Надійність і довговічність. Висока міцність такого будматеріалу, як цегла, дає можливість тривалої експлуатації гаража.

  Стійкість до впливу різких перепадів температур і до негативного впливу кліматичних умов. Теплозахист стін забезпечить кладка з повітряними колодязями або додаткова ізоляція зі спеціальних матеріалів утеплювачів. У теплому гаражі можна без проблем завести машину в будь-який час року.

  Можливість забезпечення хорошим освітленням, гарячим і холодним водопостачанням.
Надійні двері і система сигналізація, якими можна обладнати такі будівлі, захистять ваш транспортний засіб від викрадення і розграбування.

  До недоліків відноситься:

  Висока собівартість будівництва цегельного гаража.

  Необхідність фінансових витрат на зведення фундаментної конструкції.

  Щоб підтримувати рівень вологості в цегляному гаражі на оптимальному рівні потрібно пристрій опалювальних і вентиляційних систем. До того ж, без хорошої вентиляції є ймовірність отруєння вихлопними газами під час ремонту автомобіля.

  Додаткові витрати на оплату комунальних послуг за поставку електрики, за опалення та водопостачання.
Часто власники приватних котеджів з цегли воліють зводити на присадибної території гаражі з того ж будматеріалу. Однак не варто об'єднувати під одним дахом гараж з житловими кімнатами, оскільки є небезпека проникнення в них вихлопних газів, а також це спрощує грабіжникам доступ в приміщення.

.